Ліга чемпіонів
Фінал
1-й матч
Барселона
3
:
1
Манчестер Юнайтед
1/2 Фіналу
1-й матч
Шальке
0
:
2
Манчестер Юнайтед
Реал Мадрид
0
:
2
Барселона
2-й матч
Барселона
1
:
1
Реал Мадрид
Манчестер Юнайтед
4
:
1
Шальке
1/4 Фіналу
1-й матч
Реал Мадрид
4
:
0
Тоттенхем
Інтернаціонале
2
:
5
Шальке
Челсі
0
:
1
Манчестер Юнайтед
Барселона
5
:
1
Шахтар
2-й матч
Шахтар
0
:
1
Барселона
Манчестер Юнайтед
2
:
1
Челсі
Шальке
2
:
1
Інтернаціонале
Тоттенхем
0
:
1
Реал Мадрид
1/8 Фіналу
1-й матч
Мілан
0
:
1
Тоттенхем
Валенсія
1
:
1
Шальке
Рома
2
:
3
Шахтар
Арсенал
2
:
1
Барселона
Копенгаген
0
:
2
Челсі
Ліон
1
:
1
Реал Мадрид
Марсель
0
:
0
Манчестер Юнайтед
Інтернаціонале
0
:
1
Баварія
2-й матч
Барселона
3
:
1
Арсенал
Шахтар
3
:
0
Рома
Тоттенхем
0
:
0
Мілан
Шальке
3
:
1
Валенсія
Манчестер Юнайтед
2
:
1
Марсель
Баварія
2
:
3
Інтернаціонале
Челсі
0
:
0
Копенгаген
Реал Мадрид
3
:
0
Ліон
Груповий етап
1-й матч
Твенте
2
:
2
Інтернаціонале
Копенгаген
1
:
0
Рубін
Барселона
5
:
1
Панатінаікос
Бурсаспор
0
:
4
Валенсія
Манчестер Юнайтед
0
:
0
Рейнджерс
Бенфіка
2
:
0
Хапоель Тель-Авів
Ліон
1
:
0
Шальке
Вердер
2
:
2
Тоттенхем
Шахтар
1
:
0
Партизан
Арсенал
6
:
0
Брага
Мілан
2
:
0
Осер
Реал Мадрид
2
:
0
Аякс
Жиліна
1
:
4
Челсі
Марсель
0
:
1
Спартак Москва
Клуж
2
:
1
Базель
Баварія
2
:
0
Рома
Реал Мадрид
1
:
0
Уніон Берлін
Ренн
3
:
0
Маккабі Хайфа
ЛАСК
1
:
3
Ліверпуль
Уніон Сент-Жілуаз
1
:
1
Тулуза
2-й матч
Брага
0
:
3
Шахтар
Партизан
1
:
3
Арсенал
Аякс
1
:
1
Мілан
Осер
0
:
1
Реал Мадрид
Челсі
2
:
0
Марсель
Спартак Москва
3
:
0
Жиліна
Рома
2
:
1
Клуж
Базель
1
:
2
Баварія
Панатінаікос
0
:
2
Копенгаген
Рубін
1
:
1
Барселона
Рейнджерс
1
:
0
Бурсаспор
Валенсія
0
:
1
Манчестер Юнайтед
Шальке
2
:
0
Бенфіка
Хапоель Тель-Авів
1
:
3
Ліон
Інтернаціонале
4
:
0
Вердер
Тоттенхем
4
:
1
Твенте
3-й матч
Арсенал
5
:
1
Шахтар
Брага
2
:
0
Партизан
Реал Мадрид
2
:
0
Мілан
Аякс
2
:
1
Осер
Марсель
1
:
0
Жиліна
Спартак Москва
0
:
2
Челсі
Баварія
3
:
2
Клуж
Рома
1
:
3
Базель
Барселона
2
:
0
Копенгаген
Панатінаікос
0
:
0
Рубін
Манчестер Юнайтед
1
:
0
Бурсаспор
Рейнджерс
1
:
1
Валенсія
Ліон
2
:
0
Бенфіка
Шальке
3
:
1
Хапоель Тель-Авів
Твенте
1
:
1
Вердер
Інтернаціонале
4
:
3
Тоттенхем
4-й матч
Копенгаген
1
:
1
Барселона
Рубін
0
:
0
Панатінаікос
Бурсаспор
0
:
3
Манчестер Юнайтед
Валенсія
3
:
0
Рейнджерс
Бенфіка
4
:
3
Ліон
Хапоель Тель-Авів
0
:
0
Шальке
Вердер
0
:
2
Твенте
Тоттенхем
3
:
1
Інтернаціонале
Шахтар
2
:
1
Арсенал
Партизан
0
:
1
Брага
Мілан
2
:
2
Реал Мадрид
Осер
2
:
1
Аякс
Жиліна
0
:
7
Марсель
Челсі
4
:
1
Спартак Москва
Клуж
0
:
4
Баварія
Базель
2
:
3
Рома
ЛАСК
3
:
0
Уніон Сент-Жілуаз
Тулуза
3
:
2
Ліверпуль
Ренн
3
:
1
Панатінаікос
5-й матч
Партизан
0
:
3
Шахтар
Брага
2
:
0
Арсенал
Осер
0
:
2
Мілан
Аякс
0
:
4
Реал Мадрид
Челсі
2
:
1
Жиліна
Спартак Москва
0
:
3
Марсель
Базель
1
:
0
Клуж
Рома
3
:
2
Баварія
Панатінаікос
0
:
3
Барселона
Рубін
1
:
0
Копенгаген
Валенсія
6
:
1
Бурсаспор
Рейнджерс
0
:
1
Манчестер Юнайтед
Хапоель Тель-Авів
3
:
0
Бенфіка
Шальке
3
:
0
Ліон
Тоттенхем
3
:
0
Вердер
Інтернаціонале
1
:
0
Твенте
6-й матч
Копенгаген
3
:
1
Панатінаікос
Барселона
2
:
0
Рубін
Бурсаспор
1
:
1
Рейнджерс
Манчестер Юнайтед
1
:
1
Валенсія
Бенфіка
1
:
2
Шальке
Ліон
2
:
2
Хапоель Тель-Авів
Вердер
3
:
0
Інтернаціонале
Твенте
3
:
3
Тоттенхем
Шахтар
2
:
0
Брага
Арсенал
3
:
1
Партизан
Мілан
0
:
2
Аякс
Реал Мадрид
4
:
0
Осер
Жиліна
1
:
2
Спартак Москва
Марсель
1
:
0
Челсі
Клуж
1
:
1
Рома
Баварія
3
:
0
Базель
Кваліфікація. Плей-офф
1-й матч
Зеніт
1
:
0
Осер
Русенборг
2
:
1
Копенгаген
Спарта Прага
0
:
2
Жиліна
Янг Бойз
3
:
2
Тоттенхем
Динамо Київ
1
:
1
Аякс
Вердер
3
:
1
Сампдорія
Брага
1
:
0
Севілья
Партизан
2
:
2
Андерлехт
Базель
1
:
0
Шериф
Зальцбург
2
:
3
Хапоель Тель-Авів
Славія Прага
2
:
0
Зоря
Геккен
2
:
2
Абердин
Динамо Загреб
3
:
1
Спарта Прага
Олімпія Любляна
0
:
2
Карабах
Лудогорець
1
:
4
Аякс
Уніон Сент-Жілуаз
2
:
0
Лугано
Слован Братислава
2
:
1
Аріс
КІ Клаксвік
1
:
1
Шериф
2-й матч
Хапоель Тель-Авів
1
:
1
Зальцбург
Шериф
0
:
3
Базель
Андерлехт
2
:
2
Партизан
Севілья
3
:
4
Брага
Сампдорія
3
:
2
Вердер
Аякс
2
:
1
Динамо Київ
Осер
2
:
0
Зеніт
Тоттенхем
4
:
0
Янг Бойз
Жиліна
1
:
0
Спарта Прага
Копенгаген
1
:
0
Русенборг
Галатасарай
2
:
1
Мольде
Карабах
1
:
1
Олімпія Любляна
Кваліфікація. 3-ій раунд
1-й матч
Омонія
1
:
1
Зальцбург
ТНС
1
:
3
Андерлехт
Спарта Прага
1
:
0
Лех
Униря
0
:
0
Зеніт
Динамо Київ
3
:
0
Гент
Літекс
1
:
1
Жиліна
Брага
3
:
0
Селтік
Аякс
1
:
1
ПАОК
Партизан
3
:
0
ГІК
АІК
0
:
1
Русенборг
Янг Бойз
2
:
2
Фенербахче
Дебрецен
0
:
2
Базель
Шериф
1
:
1
Динамо Загреб
БАТЕ
0
:
0
Копенгаген
Актобе
1
:
0
Хапоель Тель-Авів
2-й матч
Андерлехт
3
:
0
ТНС
Хапоель Тель-Авів
3
:
1
Актобе
ПАОК
3
:
3
Аякс
Русенборг
3
:
0
АІК
Гент
1
:
3
Динамо Київ
Зальцбург
4
:
1
Омонія
Фенербахче
0
:
1
Янг Бойз
Динамо Загреб
1
:
1
Шериф
Лех
0
:
1
Спарта Прага
Базель
3
:
1
Дебрецен
Жиліна
3
:
1
Літекс
Копенгаген
3
:
2
БАТЕ
Зеніт
1
:
0
Униря
ГІК
1
:
2
Партизан
Селтік
2
:
1
Брага
Кваліфікація. 2-ий раунд
1-й матч
Кешла
0
:
1
Лех
Богеміан
1
:
0
ТНС
Динамо Загреб
5
:
1
Копер
Хапоель Тель-Авів
5
:
0
Желєзнічар
АІК
1
:
0
Женесс Еш
Омонія
3
:
0
Ренова
Літекс
1
:
0
Рудар
Зальцбург
5
:
0
ГБ Торсхавн
Біркіркара
1
:
0
Жиліна
Левадія
1
:
1
Дебрецен
Металургс
0
:
3
Спарта Прага
Лінфілд
0
:
0
Русенборг
Партизан
3
:
1
Пюнік
Шериф
3
:
1
Динамо Тірана
Екранас
1
:
0
ГІК
БАТЕ
5
:
1
Хабнарфьордюр
Актобе
2
:
0
Металург Руставі
2-й матч
Рудар
0
:
4
Літекс
Копер
3
:
0
Динамо Загреб
ТНС
4
:
0
Богеміан
ГБ Торсхавн
1
:
0
Зальцбург
Динамо Тірана
1
:
0
Шериф
Ренова
0
:
2
Омонія
Хабнарфьордюр
0
:
1
БАТЕ
Желєзнічар
0
:
1
Хапоель Тель-Авів
Лех
0
:
1
Кешла
Дебрецен
3
:
2
Левадія
Спарта Прага
2
:
0
Металургс
Жиліна
3
:
0
Біркіркара
ГІК
2
:
0
Екранас
Женесс Еш
0
:
0
АІК
Пюнік
0
:
1
Партизан
Металург Руставі
1
:
1
Актобе
Русенборг
2
:
0
Лінфілд
Кваліфікація. 1-ий раунд
1-й матч
Санта-Колома ФК
0
:
3
Біркіркара
Тре Фіорі
0
:
3
Рудар
2-й матч
Біркіркара
4
:
3
Санта-Колома ФК
Рудар
4
:
1
Тре Фіорі
Ліга Європи
Фінал
1-й матч
Порту
1
:
0
Брага
1/2 Фіналу
1-й матч
Бенфіка
2
:
1
Брага
Порту
5
:
1
Вільярреал
2-й матч
Брага
1
:
0
Бенфіка
Вільярреал
3
:
2
Порту
1/4 Фіналу
1-й матч
Порту
5
:
1
Спартак Москва
Бенфіка
4
:
1
ПСВ
Вільярреал
5
:
1
Твенте
Динамо Київ
1
:
1
Брага
2-й матч
Спартак Москва
2
:
5
Порту
ПСВ
2
:
2
Бенфіка
Твенте
1
:
3
Вільярреал
Брага
0
:
0
Динамо Київ
1/8 Фіналу
1-й матч
ЦСКА Москва
0
:
1
Порту
Аякс
0
:
1
Спартак Москва
Твенте
3
:
0
Зеніт
Динамо Київ
2
:
0
Манчестер Сіті
Бенфіка
2
:
1
ПСЖ
Брага
1
:
0
Ліверпуль
Байер
2
:
3
Вільярреал
ПСВ
0
:
0
Рейнджерс
2-й матч
Вільярреал
2
:
1
Байер
Рейнджерс
0
:
1
ПСВ
Порту
2
:
1
ЦСКА Москва
Спартак Москва
3
:
0
Аякс
Зеніт
2
:
0
Твенте
Манчестер Сіті
1
:
0
Динамо Київ
ПСЖ
1
:
1
Бенфіка
Ліверпуль
0
:
0
Брага
1/16 Фіналу
1-й матч
Аріс
0
:
0
Манчестер Сіті
Севілья
1
:
2
Порту
ПАОК
0
:
1
ЦСКА Москва
Янг Бойз
2
:
1
Зеніт
Базель
2
:
3
Спартак Москва
Спарта Прага
0
:
0
Ліверпуль
Рейнджерс
1
:
1
Спортінг
БАТЕ
2
:
2
ПСЖ
Бенфіка
2
:
1
Штутгарт
Бешикташ
1
:
4
Динамо Київ
Лех
1
:
0
Брага
Андерлехт
0
:
3
Аякс
Наполі
0
:
0
Вільярреал
Металіст
0
:
4
Байер
Рубін
0
:
2
Твенте
Лілль
2
:
2
ПСВ
2-й матч
ЦСКА Москва
1
:
1
ПАОК
Порту
0
:
1
Севілья
Штутгарт
0
:
2
Бенфіка
Твенте
2
:
2
Рубін
Манчестер Сіті
3
:
0
Аріс
Динамо Київ
4
:
0
Бешикташ
Брага
2
:
0
Лех
Аякс
2
:
0
Андерлехт
Вільярреал
2
:
1
Наполі
Байер
2
:
0
Металіст
ПСВ
3
:
1
Лілль
Спартак Москва
1
:
1
Базель
Ліверпуль
1
:
0
Спарта Прага
Спортінг
2
:
2
Рейнджерс
Зеніт
3
:
1
Янг Бойз
ПСЖ
0
:
0
БАТЕ
Груповий етап
1-й матч
Зальцбург
0
:
2
Манчестер Сіті
Штутгарт
3
:
0
Янг Бойз
Хетафе
2
:
1
Оденсе
Дебрецен
0
:
5
Металіст
ПСВ
1
:
1
Сампдорія
Карпати
3
:
4
Боруссія Д
Севілья
0
:
1
ПСЖ
Наполі
0
:
0
Утрехт
Ліверпуль
4
:
1
ФКСБ
Бешикташ
1
:
0
ЦСКА Софія
Порту
3
:
0
Рапід Відень
АЕК
3
:
1
Хайдук Спліт
Андерлехт
1
:
3
Зеніт
Лозанна
0
:
3
ЦСКА Москва
Ювентус
3
:
3
Лех
Аріс
1
:
0
Атлетіко
Байер
4
:
0
Русенборг
Лілль
1
:
2
Спортінг
Левскі
3
:
2
Гент
Динамо Загреб
2
:
0
Вільярреал
Брюгге
1
:
1
ПАОК
АЗ Алкмаар
2
:
1
Шериф
Динамо Київ
2
:
2
БАТЕ
Спарта Прага
3
:
2
Палермо
Легія
3
:
2
Астон Вілла
Зриньскі
4
:
3
АЗ Алкмаар
2-й матч
Сампдорія
1
:
0
Дебрецен
Янг Бойз
2
:
0
Хетафе
Оденсе
1
:
2
Штутгарт
Зеніт
4
:
2
АЕК
Металіст
0
:
2
ПСВ
ПСЖ
2
:
0
Карпати
Боруссія Д
0
:
1
Севілья
ФКСБ
3
:
3
Наполі
Утрехт
0
:
0
Ліверпуль
Рапід Відень
1
:
2
Бешикташ
ЦСКА Софія
0
:
1
Порту
Хайдук Спліт
1
:
0
Андерлехт
Палермо
1
:
0
Лозанна
Лех
2
:
0
Зальцбург
Манчестер Сіті
1
:
1
Ювентус
Русенборг
2
:
1
Аріс
Атлетіко
1
:
1
Байер
Гент
1
:
1
Лілль
Спортінг
5
:
0
Левскі
ПАОК
1
:
0
Динамо Загреб
Вільярреал
2
:
1
Брюгге
БАТЕ
4
:
1
АЗ Алкмаар
Шериф
2
:
0
Динамо Київ
ЦСКА Москва
3
:
0
Спарта Прага
3-й матч
Металіст
2
:
1
Сампдорія
Штутгарт
1
:
0
Хетафе
Янг Бойз
4
:
2
Оденсе
Андерлехт
3
:
0
АЕК
Дебрецен
1
:
2
ПСВ
Боруссія Д
1
:
1
ПСЖ
Карпати
0
:
1
Севілья
Утрехт
1
:
1
ФКСБ
Наполі
0
:
0
Ліверпуль
ЦСКА Софія
0
:
2
Рапід Відень
Бешикташ
1
:
3
Порту
Зеніт
2
:
0
Хайдук Спліт
Спарта Прага
3
:
3
Лозанна
Манчестер Сіті
3
:
1
Лех
Зальцбург
1
:
1
Ювентус
Атлетіко
3
:
0
Русенборг
Аріс
0
:
0
Байер
Спортінг
5
:
1
Гент
Лілль
1
:
0
Левскі
Вільярреал
1
:
0
ПАОК
Динамо Загреб
0
:
0
Брюгге
Шериф
0
:
1
БАТЕ
АЗ Алкмаар
1
:
2
Динамо Київ
Палермо
0
:
3
ЦСКА Москва
4-й матч
Сампдорія
0
:
0
Металіст
Хетафе
0
:
3
Штутгарт
Оденсе
2
:
0
Янг Бойз
АЕК
1
:
1
Андерлехт
ПСВ
3
:
0
Дебрецен
ПСЖ
0
:
0
Боруссія Д
Севілья
4
:
0
Карпати
ФКСБ
3
:
1
Утрехт
Ліверпуль
3
:
1
Наполі
Рапід Відень
1
:
2
ЦСКА Софія
Порту
1
:
1
Бешикташ
Хайдук Спліт
2
:
3
Зеніт
Лозанна
1
:
3
Спарта Прага
Лех
3
:
1
Манчестер Сіті
Ювентус
0
:
0
Зальцбург
Русенборг
1
:
2
Атлетіко
Байер
1
:
0
Аріс
Гент
3
:
1
Спортінг
Левскі
2
:
2
Лілль
ПАОК
1
:
0
Вільярреал
Брюгге
0
:
2
Динамо Загреб
БАТЕ
3
:
1
Шериф
Динамо Київ
2
:
0
АЗ Алкмаар
ЦСКА Москва
3
:
1
Палермо
5-й матч
Хайдук Спліт
1
:
3
АЕК
Янг Бойз
4
:
2
Штутгарт
Оденсе
1
:
1
Хетафе
Металіст
2
:
1
Дебрецен
Сампдорія
1
:
2
ПСВ
Зеніт
3
:
1
Андерлехт
Гент
1
:
0
Левскі
Спортінг
1
:
0
Лілль
Русенборг
0
:
1
Байер
Атлетіко
2
:
3
Аріс
Лех
1
:
1
Ювентус
Манчестер Сіті
3
:
0
Зальцбург
ПСЖ
4
:
2
Севілья
Утрехт
3
:
3
Наполі
ФКСБ
1
:
1
Ліверпуль
ЦСКА Софія
1
:
2
Бешикташ
Рапід Відень
1
:
3
Порту
Боруссія Д
3
:
0
Карпати
Палермо
2
:
2
Спарта Прага
ЦСКА Москва
5
:
1
Лозанна
БАТЕ
1
:
4
Динамо Київ
Шериф
1
:
1
АЗ Алкмаар
ПАОК
1
:
1
Брюгге
Вільярреал
3
:
0
Динамо Загреб
6-й матч
Севілья
2
:
2
Боруссія Д
Наполі
1
:
0
ФКСБ
Ліверпуль
0
:
0
Утрехт
Бешикташ
2
:
0
Рапід Відень
Порту
3
:
1
ЦСКА Софія
Карпати
1
:
1
ПСЖ
Лозанна
0
:
1
Палермо
Спарта Прага
1
:
1
ЦСКА Москва
Динамо Київ
0
:
0
Шериф
АЗ Алкмаар
3
:
0
БАТЕ
Брюгге
1
:
2
Вільярреал
Динамо Загреб
0
:
1
ПАОК
АЕК
0
:
3
Зеніт
Штутгарт
5
:
1
Оденсе
Хетафе
1
:
0
Янг Бойз
Дебрецен
2
:
0
Сампдорія
ПСВ
0
:
0
Металіст
Андерлехт
2
:
0
Хайдук Спліт
Левскі
1
:
0
Спортінг
Лілль
3
:
0
Гент
Байер
1
:
1
Атлетіко
Аріс
2
:
0
Русенборг
Ювентус
1
:
1
Манчестер Сіті
Зальцбург
0
:
1
Лех
Кваліфікація. Плей-офф
1-й матч
Бешикташ
2
:
0
ГІК
Аріс
1
:
0
Аустрія Відень
Селтік
2
:
0
Утрехт
Ліверпуль
1
:
0
Трабзонспор
ПАОК
1
:
0
Фенербахче
Лозанна
1
:
1
Локомотив Москва
ЦСКА Софія
3
:
0
ТНС
Брюгге
2
:
1
Динамо Мінськ
Палермо
3
:
0
Марібор
Наполі
1
:
0
Ельфсборг
Хетафе
1
:
0
АПОЕЛ
Данді Юнайтед
0
:
1
АЕК
АЗ Алкмаар
2
:
0
Актобе
Дьйор
0
:
2
Динамо Загреб
Тімішоара
0
:
1
Манчестер Сіті
Боруссія Д
4
:
0
Карабах
Штурм
1
:
2
Ювентус
Спортінг
0
:
2
Брондбю
Генк
0
:
3
Порту
Хайдук Спліт
4
:
1
Униря
Сибір
1
:
0
ПСВ
БАТЕ
3
:
0
Марітіму
ПСЖ
2
:
0
Маккабі Тель-Авів
Байер
3
:
0
Таврія
ЦСКА Москва
4
:
0
Анортосіс
Рапід Відень
1
:
1
Астон Вілла
Слован Братислава
0
:
1
Штутгарт
Дебрецен
2
:
0
Літекс
Омонія
0
:
1
Металіст
Васлуй
0
:
0
Лілль
АІК
0
:
0
Левскі
Дніпро
0
:
1
Лех
Оденсе
2
:
1
Мотервелл
Феєнорд
1
:
0
Гент
ФКСБ
1
:
0
Грассхоппер
Галатасарай
2
:
2
Карпати
Вільярреал
5
:
0
Днєпр
2-й матч
Анортосіс
1
:
2
ЦСКА Москва
Динамо Мінськ
2
:
3
Брюгге
Гент
2
:
0
Феєнорд
АЕК
1
:
1
Данді Юнайтед
Штутгарт
2
:
2
Слован Братислава
Лех
0
:
0
Дніпро
Утрехт
4
:
0
Селтік
ТНС
2
:
2
ЦСКА Софія
Карпати
1
:
1
Галатасарай
Марібор
3
:
2
Палермо
Лілль
2
:
0
Васлуй
Ельфсборг
0
:
2
Наполі
Ювентус
1
:
0
Штурм
Астон Вілла
2
:
3
Рапід Відень
Мотервелл
0
:
1
Оденсе
Фенербахче
1
:
1
ПАОК
Манчестер Сіті
2
:
0
Тімішоара
Динамо Загреб
2
:
1
Дьйор
Таврія
1
:
3
Байер
Маккабі Тель-Авів
4
:
3
ПСЖ
Карабах
0
:
1
Боруссія Д
Актобе
2
:
1
АЗ Алкмаар
Марітіму
1
:
2
БАТЕ
Локомотив Москва
1
:
1
Лозанна
Днєпр
1
:
2
Вільярреал
ГІК
0
:
4
Бешикташ
Аустрія Відень
1
:
1
Аріс
Металіст
2
:
2
Омонія
Брондбю
0
:
3
Спортінг
АПОЕЛ
1
:
1
Хетафе
Униря
1
:
1
Хайдук Спліт
Літекс
1
:
2
Дебрецен
Грассхоппер
1
:
0
ФКСБ
Трабзонспор
1
:
2
Ліверпуль
Левскі
2
:
1
АІК
ПСВ
5
:
0
Сибір
Порту
4
:
2
Генк
Кваліфікація. 3-ій раунд
1-й матч
ЦСКА Софія
3
:
0
Кліфтонвілл
Серкль
1
:
0
Анортосіс
Динамо Бухарест
3
:
1
Хайдук Спліт
Галатасарай
2
:
2
ОФК
Нордшелланд
0
:
1
Спортінг
Марібор
3
:
0
Хіберніан
Црвена Звезда
1
:
2
Слован Братислава
Вікторія Плзень
1
:
1
Бешикташ
Олімпіакос
2
:
1
Маккабі Тель-Авів
Штурм
2
:
0
Динамо Тбілісі
Дьйор
0
:
1
Монпельє
Марітіму
8
:
2
Бангор Сіті
Шемрок Роверс
0
:
2
Ювентус
АЗ Алкмаар
2
:
0
Гетеборг
Ягеллонія
1
:
2
Аріс
Работнічкі
0
:
2
Ліверпуль
Вісла
0
:
1
Карабах
Маккабі Хайфа
1
:
0
Динамо Мінськ
Кальмар
1
:
1
Левскі
Сибір
1
:
0
Аполлон
Спартак Златибор Вода
2
:
1
Дніпро
Днєпр
1
:
0
Банік
Бероє
1
:
1
Рапід Відень
МЮПА
1
:
2
Тімішоара
Інтер Турку
1
:
5
Генк
Рух
1
:
3
Аустрія Відень
Карпати
1
:
0
Зестафоні
Ельфсборг
5
:
0
Тетекс
Мольде
2
:
3
Штутгарт
Утрехт
1
:
0
Люцерн
Рандерс
2
:
3
Лозанна
Олесунн
1
:
1
Мотервелл
АПОЕЛ
1
:
0
Яблонець
Оденсе
5
:
3
Зриньскі
Будучност
1
:
2
Брондбю
2-й матч
Рапід Відень
3
:
0
Бероє
Зестафоні
0
:
1
Карпати
Бешикташ
3
:
0
Вікторія Плзень
Маккабі Тель-Авів
1
:
0
Олімпіакос
Яблонець
1
:
3
АПОЕЛ
Бангор Сіті
1
:
2
Марітіму
Слован Братислава
1
:
1
Црвена Звезда
Аустрія Відень
3
:
0
Рух
Штутгарт
2
:
2
Мольде
Хайдук Спліт
3
:
0
Динамо Бухарест
Ліверпуль
2
:
0
Работнічкі
Кліфтонвілл
1
:
2
ЦСКА Софія
Ювентус
1
:
0
Шемрок Роверс
Хіберніан
2
:
3
Марібор
Монпельє
0
:
1
Дьйор
Мотервелл
3
:
0
Олесунн
Зриньскі
0
:
0
Оденсе
Генк
3
:
2
Інтер Турку
Аріс
2
:
2
Ягеллонія
Тетекс
1
:
2
Ельфсборг
ОФК
1
:
5
Галатасарай
Динамо Тбілісі
1
:
1
Штурм
Банік
1
:
2
Днєпр
Карабах
3
:
2
Вісла
Динамо Мінськ
3
:
1
Маккабі Хайфа
Анортосіс
3
:
1
Серкль
Аполлон
2
:
1
Сибір
Гетеборг
1
:
0
АЗ Алкмаар
Дніпро
2
:
0
Спартак Златибор Вода
Тімішоара
3
:
3
МЮПА
Брондбю
1
:
0
Будучност
Лозанна
1
:
1
Рандерс
Люцерн
1
:
3
Утрехт
Левскі
5
:
2
Кальмар
Спортінг
2
:
1
Нордшелланд
Кваліфікація. 2-ий раунд
1-й матч
Серкль
0
:
1
ТПС
Бешикташ
3
:
0
Вікінгур
Маккабі Тель-Авів
2
:
0
Могрен
Брондбю
3
:
0
Вадуц
Утрехт
4
:
0
Тірана
Шяуляй
0
:
2
Вісла
Левскі
6
:
0
Дандолк
Діфферданж
3
:
3
Спартак Златибор Вода
Кальмар
0
:
0
Дачія
Зриньскі
4
:
1
Тре Пенне
Судува
0
:
2
Рапід Відень
Шемрок Роверс
1
:
1
Бней-Єгуда
Портадаун
1
:
2
Карабах
Кліфтонвілл
1
:
0
Цибалія
Марітіму
3
:
2
Спортінг Фінгал
Мотервелл
1
:
0
Брейдаблік
Беса
0
:
5
Олімпіакос
Відеотон
1
:
1
Марібор
КР Рейк'явік
0
:
3
Карпати
Лозанна
1
:
0
Борац
Ефле
1
:
2
Динамо Тбілісі
Заря Бєльці
0
:
2
Динамо Бухарест
Вентспілс
0
:
0
Тетекс
Горіца
0
:
3
Рандерс
ОФК
2
:
2
Торпедо Жодіно
Валлетта
1
:
1
Рух
Работнічкі
1
:
0
Міка
Таурас
0
:
3
АПОЕЛ
ВІТ - Джорджия
0
:
6
Банік
Атирау
0
:
3
Дьйор
МЮПА
3
:
0
Сент Джуліа
Ельфсборг
2
:
1
Іскра-Сталь
Мольде
1
:
0
Єлгава
Стабек
2
:
2
Днєпр
Анортосіс
0
:
2
Шибеник
Баку
0
:
3
Будучност
Динамо Мінськ
5
:
1
Калев
Хонка
1
:
1
Бангор Сіті
Зестафоні
3
:
0
Дукла
Аустрія Відень
2
:
2
Широки Брієг
2-й матч
Рапід Відень
4
:
2
Судува
Брейдаблік
0
:
1
Мотервелл
Рух
0
:
0
Валлетта
Вікінгур
0
:
4
Бешикташ
Дандолк
0
:
2
Левскі
Вадуц
0
:
0
Брондбю
Вісла
5
:
0
Шяуляй
Динамо Бухарест
5
:
1
Заря Бєльці
Шибеник
0
:
3
Анортосіс
Марібор
2
:
0
Відеотон
Будучност
1
:
2
Баку
Цибалія
0
:
0
Кліфтонвілл
Спортінг Фінгал
2
:
3
Марітіму
Борац
1
:
1
Лозанна
Олімпіакос
6
:
1
Беса
Тре Пенне
2
:
9
Зриньскі
Дьйор
2
:
0
Атирау
Бангор Сіті
2
:
1
Хонка
Бней-Єгуда
0
:
1
Шемрок Роверс
Тірана
1
:
1
Утрехт
АПОЕЛ
3
:
1
Таурас
Динамо Тбілісі
2
:
1
Ефле
Спартак Златибор Вода
2
:
0
Діфферданж
Могрен
2
:
1
Маккабі Тель-Авів
Дукла
1
:
0
Зестафоні
Торпедо Жодіно
0
:
1
ОФК
Тетекс
3
:
1
Вентспілс
Міка
0
:
0
Работнічкі
ТПС
1
:
2
Серкль
Карабах
1
:
1
Портадаун
Днєпр
1
:
1
Стабек
Іскра-Сталь
0
:
1
Ельфсборг
Рандерс
1
:
1
Горіца
Дачія
0
:
2
Кальмар
Карпати
3
:
2
КР Рейк'явік
Калев
0
:
5
Динамо Мінськ
Банік
0
:
0
ВІТ - Джорджия
Єлгава
2
:
1
Мольде
Широки Брієг
0
:
1
Аустрія Відень
Сент Джуліа
0
:
5
МЮПА
Кваліфікація. 1-ий раунд
1-й матч
Лланеллі
2
:
2
Таурас
Тірана
0
:
0
Залаеґерсеґ
Шахтар Караганда
1
:
2
Рух
Нарва-Транс
0
:
2
МЮПА
Работнічкі
5
:
0
Лузітанос
Лачі
1
:
1
Днєпр
Динамо Тбілісі
2
:
1
Флора
Уліссес
0
:
0
Бней-Єгуда
Тобол
1
:
2
Зриньскі
Олімпія Любляна
0
:
2
Широки Брієг
Кальмар
1
:
0
ЕБ/Стреймур
КР Рейк'явік
3
:
0
Гленторан
Торпедо Жодіно
3
:
0
Філкір
Зета
1
:
1
Дачія
Нітра
2
:
2
Дьйор
НСІ Рунавік
0
:
2
Ефле
Гревенмахер
3
:
3
Дандолк
Портадаун
1
:
1
Сконто
Рандерс
6
:
1
Дюделанж
Санта-Колома СО
0
:
3
Могрен
Анортосіс
3
:
0
Бананц
Шибеник
0
:
0
Сліма Вондерерс
ТПС
3
:
1
Порт Толбот
Зестафоні
5
:
0
Фаетано
Заря Бєльці
0
:
0
Хазар-Ланкаран
Карабах
4
:
1
Металург Скоп'є
2-й матч
Зриньскі
2
:
1
Тобол
Порт Толбот
0
:
4
ТПС
Лузітанос
0
:
6
Работнічкі
Ефле
2
:
1
НСІ Рунавік
Залаеґерсеґ
0
:
1
Тірана
Дандолк
2
:
1
Гревенмахер
ЕБ/Стреймур
0
:
3
Кальмар
Широки Брієг
3
:
0
Олімпія Любляна
Фаетано
0
:
0
Зестафоні
Гленторан
2
:
2
КР Рейк'явік
Рух
1
:
0
Шахтар Караганда
Філкір
1
:
3
Торпедо Жодіно
Дьйор
3
:
1
Нітра
Дачія
0
:
0
Зета
Таурас
3
:
2
Лланеллі
Металург Скоп'є
1
:
1
Карабах
Могрен
2
:
0
Санта-Колома СО
Сліма Вондерерс
0
:
3
Шибеник
Флора
0
:
0
Динамо Тбілісі
Хазар-Ланкаран
1
:
1
Заря Бєльці
Бней-Єгуда
1
:
0
Уліссес
Сконто
0
:
1
Портадаун
МЮПА
5
:
0
Нарва-Транс
Днєпр
7
:
1
Лачі
Дюделанж
2
:
1
Рандерс
Бананц
0
:
1
Анортосіс
Суперкубок УЄФА
Ліга конференцій