Ліга чемпіонів
Фінал
1-й матч
Мілан
2
:
1
Ліверпуль
1/2 Фіналу
1-й матч
Манчестер Юнайтед
3
:
2
Мілан
Челсі
1
:
0
Ліверпуль
2-й матч
Ліверпуль
1
:
0
Челсі
Мілан
3
:
0
Манчестер Юнайтед
1/4 Фіналу
1-й матч
Мілан
2
:
2
Баварія
ПСВ
0
:
3
Ліверпуль
Рома
2
:
1
Манчестер Юнайтед
Челсі
1
:
1
Валенсія
2-й матч
Манчестер Юнайтед
7
:
1
Рома
Валенсія
1
:
2
Челсі
Баварія
0
:
2
Мілан
Ліверпуль
1
:
0
ПСВ
1/8 Фіналу
1-й матч
Селтік
0
:
0
Мілан
ПСВ
1
:
0
Арсенал
Лілль
0
:
1
Манчестер Юнайтед
Реал Мадрид
3
:
2
Баварія
Інтернаціонале
2
:
2
Валенсія
Порту
1
:
1
Челсі
Барселона
1
:
2
Ліверпуль
Рома
0
:
0
Ліон
2-й матч
Валенсія
0
:
0
Інтернаціонале
Челсі
2
:
1
Порту
Ліверпуль
0
:
1
Барселона
Ліон
0
:
2
Рома
Мілан
1
:
0
Селтік
Арсенал
1
:
1
ПСВ
Манчестер Юнайтед
1
:
0
Лілль
Баварія
2
:
1
Реал Мадрид
Груповий етап
1-й матч
Челсі
2
:
0
Вердер
Рома
4
:
0
Шахтар
Олімпіакос
2
:
4
Валенсія
ПСВ
0
:
0
Ліверпуль
Галатасарай
0
:
0
Бордо
Баварія
4
:
0
Спартак Москва
Спортінг
1
:
0
Інтернаціонале
Барселона
5
:
0
Левскі
Мілан
3
:
0
АЕК
Андерлехт
1
:
1
Лілль
Гамбург
1
:
2
Арсенал
Порту
0
:
0
ЦСКА Москва
Копенгаген
0
:
0
Бенфіка
Манчестер Юнайтед
3
:
2
Селтік
Ліон
2
:
0
Реал Мадрид
Динамо Київ
1
:
4
ФКСБ
2-й матч
Лілль
0
:
0
Мілан
АЕК
1
:
1
Андерлехт
Арсенал
2
:
0
Порту
ЦСКА Москва
1
:
0
Гамбург
Селтік
1
:
0
Копенгаген
Бенфіка
0
:
1
Манчестер Юнайтед
ФКСБ
0
:
3
Ліон
Реал Мадрид
5
:
1
Динамо Київ
Валенсія
2
:
1
Рома
Шахтар
2
:
2
Олімпіакос
Бордо
0
:
1
ПСВ
Ліверпуль
3
:
2
Галатасарай
Інтернаціонале
0
:
2
Баварія
Спартак Москва
1
:
1
Спортінг
Вердер
1
:
1
Барселона
Левскі
1
:
3
Челсі
3-й матч
Андерлехт
0
:
1
Мілан
Лілль
3
:
1
АЕК
Порту
4
:
1
Гамбург
ЦСКА Москва
1
:
0
Арсенал
Манчестер Юнайтед
3
:
0
Копенгаген
Селтік
3
:
0
Бенфіка
Динамо Київ
0
:
3
Ліон
ФКСБ
1
:
4
Реал Мадрид
Олімпіакос
0
:
1
Рома
Валенсія
2
:
0
Шахтар
Галатасарай
1
:
2
ПСВ
Бордо
0
:
1
Ліверпуль
Спортінг
0
:
1
Баварія
Інтернаціонале
2
:
1
Спартак Москва
Челсі
1
:
0
Барселона
Вердер
2
:
0
Левскі
4-й матч
Рома
1
:
1
Олімпіакос
Шахтар
2
:
2
Валенсія
ПСВ
2
:
0
Галатасарай
Ліверпуль
3
:
0
Бордо
Баварія
0
:
0
Спортінг
Спартак Москва
0
:
1
Інтернаціонале
Барселона
2
:
2
Челсі
Левскі
0
:
3
Вердер
Мілан
4
:
1
Андерлехт
АЕК
1
:
0
Лілль
Гамбург
1
:
3
Порту
Арсенал
0
:
0
ЦСКА Москва
Копенгаген
1
:
0
Манчестер Юнайтед
Бенфіка
3
:
0
Селтік
Ліон
1
:
0
Динамо Київ
Реал Мадрид
1
:
0
ФКСБ
5-й матч
АЕК
1
:
0
Мілан
Лілль
2
:
2
Андерлехт
Арсенал
3
:
1
Гамбург
ЦСКА Москва
0
:
2
Порту
Бенфіка
3
:
1
Копенгаген
Селтік
1
:
0
Манчестер Юнайтед
Реал Мадрид
2
:
2
Ліон
ФКСБ
1
:
1
Динамо Київ
Шахтар
1
:
0
Рома
Валенсія
2
:
0
Олімпіакос
Ліверпуль
2
:
0
ПСВ
Бордо
3
:
1
Галатасарай
Інтернаціонале
1
:
0
Спортінг
Спартак Москва
2
:
2
Баварія
Левскі
0
:
2
Барселона
Вердер
1
:
0
Челсі
6-й матч
Рома
1
:
0
Валенсія
Олімпіакос
1
:
1
Шахтар
ПСВ
1
:
3
Бордо
Галатасарай
3
:
2
Ліверпуль
Баварія
1
:
1
Інтернаціонале
Спортінг
1
:
3
Спартак Москва
Барселона
2
:
0
Вердер
Челсі
2
:
0
Левскі
Андерлехт
2
:
2
АЕК
Гамбург
3
:
2
ЦСКА Москва
Порту
0
:
0
Арсенал
Копенгаген
3
:
1
Селтік
Манчестер Юнайтед
3
:
1
Бенфіка
Ліон
1
:
1
ФКСБ
Динамо Київ
2
:
2
Реал Мадрид
Мілан
0
:
2
Лілль
Кваліфікація. 3-ій раунд
1-й матч
Аустрія Відень
1
:
1
Бенфіка
Динамо Загреб
0
:
3
Арсенал
Хартс
1
:
2
АЕК
Ліверпуль
2
:
1
Маккабі Хайфа
Мілан
1
:
0
Црвена Звезда
Зальцбург
1
:
0
Валенсія
Гамбург
0
:
0
Осасуна
Копенгаген
1
:
2
Аякс
Стандард
2
:
2
ФКСБ
Слован Ліберець
0
:
0
Спартак Москва
Галатасарай
5
:
2
Млада Болеслав
Левскі
2
:
0
К'єво
Шахтар
1
:
0
Легія
Лілль
3
:
0
Работнічкі
Динамо Київ
3
:
1
Фенербахче
ЦСКА Москва
3
:
0
Ружомберок
2-й матч
Валенсія
3
:
0
Зальцбург
Бенфіка
3
:
0
Аустрія Відень
Црвена Звезда
1
:
2
Мілан
Осасуна
1
:
1
Гамбург
Маккабі Хайфа
1
:
1
Ліверпуль
К'єво
2
:
2
Левскі
АЕК
3
:
0
Хартс
Аякс
0
:
2
Копенгаген
Легія
2
:
3
Шахтар
Ружомберок
0
:
2
ЦСКА Москва
Работнічкі
0
:
1
Лілль
Фенербахче
2
:
2
Динамо Київ
ФКСБ
2
:
1
Стандард
Млада Болеслав
1
:
1
Галатасарай
Спартак Москва
2
:
1
Слован Ліберець
Арсенал
2
:
1
Динамо Загреб
Кваліфікація. 2-ий раунд
1-й матч
Екранас
1
:
4
Динамо Загреб
Хартс
3
:
0
Широки Брієг
Копенгаген
2
:
0
МЮПА
Млада Болеслав
3
:
1
Волеренґа
Корк Сіті
0
:
1
Црвена Звезда
Дебрецен
1
:
1
Работнічкі
Цюріх
2
:
1
Зальцбург
Фенербахче
4
:
0
Б36 Торсгавн
Юргорден
1
:
0
Ружомберок
Хабнарфьордюр
0
:
1
Легія
Левскі
2
:
0
Сіоні
Металургс
1
:
4
Динамо Київ
Шериф
1
:
1
Спартак Москва
Горіца
0
:
2
ФКСБ
2-й матч
Б36 Торсгавн
0
:
5
Фенербахче
Сіоні
0
:
2
Левскі
Широки Брієг
0
:
0
Хартс
Динамо Загреб
5
:
2
Екранас
Легія
2
:
0
Хабнарфьордюр
Црвена Звезда
3
:
0
Корк Сіті
Зальцбург
2
:
0
Цюріх
Работнічкі
4
:
1
Дебрецен
Ружомберок
3
:
1
Юргорден
ФКСБ
3
:
0
Горіца
МЮПА
2
:
2
Копенгаген
Динамо Київ
4
:
0
Металургс
Спартак Москва
0
:
0
Шериф
Волеренґа
2
:
2
Млада Болеслав
Кваліфікація. 1-ий раунд
1-й матч
Ельбасан
1
:
0
Екранас
Пюнік
0
:
0
Шериф
Дюделанж
0
:
1
Работнічкі
Сіоні
2
:
0
Баку
Біркіркара
0
:
3
Б36 Торсгавн
Лінфілд
1
:
3
Горіца
ТВМК
2
:
3
Хабнарфьордюр
МЮПА
1
:
0
ТНС
Корк Сіті
1
:
0
Аполлон
Металургс
1
:
0
Актобе
Шахтар Солігорськ
0
:
1
Широки Брієг
2-й матч
Шериф
2
:
0
Пюнік
Работнічкі
0
:
0
Дюделанж
Баку
1
:
0
Сіоні
Екранас
3
:
0
Ельбасан
Б36 Торсгавн
2
:
2
Біркіркара
Хабнарфьордюр
1
:
1
ТВМК
ТНС
0
:
1
МЮПА
Горіца
2
:
2
Лінфілд
Широки Брієг
1
:
0
Шахтар Солігорськ
Аполлон
1
:
1
Корк Сіті
Актобе
1
:
1
Металургс
Ліга Європи
Фінал
1-й матч
Еспаньйол
2
:
2
Севілья
1/2 Фіналу
1-й матч
Еспаньйол
3
:
0
Вердер
Осасуна
1
:
0
Севілья
2-й матч
Вердер
1
:
2
Еспаньйол
Севілья
2
:
0
Осасуна
1/4 Фіналу
1-й матч
Байер
0
:
3
Осасуна
АЗ Алкмаар
0
:
0
Вердер
Севілья
2
:
1
Тоттенхем
Еспаньйол
3
:
2
Бенфіка
2-й матч
Вердер
4
:
1
АЗ Алкмаар
Осасуна
1
:
0
Байер
Тоттенхем
2
:
2
Севілья
Бенфіка
0
:
0
Еспаньйол
1/8 Фіналу
1-й матч
Ланс
2
:
1
Байер
Брага
2
:
3
Тоттенхем
Рейнджерс
1
:
1
Осасуна
Севілья
2
:
2
Шахтар
ПСЖ
2
:
1
Бенфіка
Сельта
0
:
1
Вердер
Ньюкасл
4
:
2
АЗ Алкмаар
Маккабі Хайфа
0
:
0
Еспаньйол
2-й матч
Тоттенхем
3
:
2
Брага
Осасуна
1
:
0
Рейнджерс
Вердер
2
:
0
Сельта
Байер
3
:
0
Ланс
Шахтар
2
:
3
Севілья
АЗ Алкмаар
2
:
0
Ньюкасл
Еспаньйол
4
:
0
Маккабі Хайфа
Бенфіка
3
:
1
ПСЖ
1/16 Фіналу
1-й матч
ЦСКА Москва
0
:
0
Маккабі Хайфа
Бенфіка
1
:
0
Динамо Бухарест
АЕК
0
:
2
ПСЖ
Ліворно
1
:
2
Еспаньйол
Вердер
3
:
0
Аякс
Хапоель Тель-Авів
2
:
1
Рейнджерс
Фенербахче
3
:
3
АЗ Алкмаар
Байер
3
:
2
Блекберн Роверз
Бордо
0
:
0
Осасуна
Шахтар
1
:
1
Нансі
Ланс
3
:
1
Панатінаікос
Зюлте-Варегем
1
:
3
Ньюкасл
Феєнорд
-
Тоттенхем
Брага
1
:
0
Парма
ФКСБ
0
:
2
Севілья
Спартак Москва
1
:
1
Сельта
2-й матч
ПСЖ
2
:
0
АЕК
Севілья
1
:
0
ФКСБ
Осасуна
1
:
0
Бордо
Тоттенхем
-
Феєнорд
Аякс
3
:
1
Вердер
Рейнджерс
4
:
0
Хапоель Тель-Авів
Сельта
2
:
1
Спартак Москва
Панатінаікос
0
:
0
Ланс
Парма
0
:
1
Брага
Ньюкасл
1
:
0
Зюлте-Варегем
Динамо Бухарест
1
:
2
Бенфіка
Маккабі Хайфа
1
:
0
ЦСКА Москва
Нансі
0
:
1
Шахтар
Блекберн Роверз
0
:
0
Байер
АЗ Алкмаар
2
:
2
Фенербахче
Еспаньйол
2
:
0
Ліворно
Груповий етап
1-й матч
Маккабі Хайфа
3
:
1
Осер
Ньюкасл
1
:
0
Фенербахче
Айнтрахт
1
:
2
Палермо
Рапід Бухарест
0
:
0
ПСЖ
Панатінаікос
2
:
0
Хапоель Тель-Авів
Спарта Прага
0
:
2
Еспаньйол
Аустрія Відень
1
:
4
Зюлте-Варегем
Базель
1
:
1
Феєнорд
Вісла
1
:
2
Блекберн Роверз
Оденсе
1
:
2
Парма
Ліворно
2
:
3
Рейнджерс
Бешикташ
0
:
2
Тоттенхем
Брюгге
1
:
1
Байер
АЗ Алкмаар
3
:
0
Брага
Слован Ліберець
0
:
0
Севілья
Осасуна
0
:
0
Геренвен
2-й матч
Блекберн Роверз
3
:
0
Базель
Зюлте-Варегем
3
:
1
Спарта Прага
Аякс
3
:
0
Аустрія Відень
Хапоель Тель-Авів
2
:
2
Рапід Бухарест
Млада Болеслав
0
:
1
Панатінаікос
Палермо
0
:
1
Ньюкасл
Сельта
1
:
1
Айнтрахт
Нансі
2
:
1
Вісла
Ланс
3
:
1
Осасуна
Партизан
1
:
1
Ліворно
Рейнджерс
2
:
0
Маккабі Хайфа
Динамо Бухарест
2
:
1
Бешикташ
Тоттенхем
3
:
1
Брюгге
Грассхоппер
2
:
5
АЗ Алкмаар
Брага
4
:
0
Слован Ліберець
Геренвен
0
:
2
Оденсе
3-й матч
Феєнорд
0
:
0
Блекберн Роверз
Спарта Прага
0
:
0
Аякс
Еспаньйол
6
:
2
Зюлте-Варегем
Рапід Бухарест
1
:
1
Млада Болеслав
ПСЖ
2
:
4
Хапоель Тель-Авів
Фенербахче
3
:
0
Палермо
Ньюкасл
2
:
1
Сельта
Базель
2
:
2
Нансі
Оденсе
1
:
1
Ланс
Осер
2
:
2
Рейнджерс
Маккабі Хайфа
1
:
0
Партизан
Байер
0
:
1
Тоттенхем
Брюгге
1
:
1
Динамо Бухарест
Слован Ліберець
4
:
1
Грассхоппер
Севілья
2
:
0
Брага
Парма
2
:
1
Геренвен
4-й матч
Осасуна
3
:
1
Оденсе
Ланс
1
:
2
Парма
АЗ Алкмаар
2
:
2
Слован Ліберець
Грассхоппер
0
:
4
Севілья
Бешикташ
2
:
1
Брюгге
Динамо Бухарест
2
:
1
Байер
Ліворно
1
:
1
Маккабі Хайфа
Партизан
1
:
4
Осер
5-й матч
Айнтрахт
0
:
0
Ньюкасл
Сельта
1
:
0
Фенербахче
Панатінаікос
0
:
0
Рапід Бухарест
Млада Болеслав
0
:
0
ПСЖ
Аустрія Відень
0
:
1
Спарта Прага
Аякс
0
:
2
Еспаньйол
Нансі
3
:
0
Феєнорд
Вісла
3
:
1
Базель
6-й матч
Палермо
1
:
1
Сельта
Фенербахче
2
:
2
Айнтрахт
Хапоель Тель-Авів
1
:
1
Млада Болеслав
ПСЖ
4
:
0
Панатінаікос
Зюлте-Варегем
0
:
3
Аякс
Еспаньйол
1
:
0
Аустрія Відень
Блекберн Роверз
1
:
0
Нансі
Феєнорд
3
:
1
Вісла
7-й матч
Парма
0
:
3
Осасуна
Брага
2
:
0
Грассхоппер
Севілья
1
:
2
АЗ Алкмаар
Тоттенхем
3
:
1
Динамо Бухарест
Байер
2
:
1
Бешикташ
Рейнджерс
1
:
0
Партизан
Осер
0
:
1
Ліворно
Геренвен
1
:
0
Ланс
Перший раунд
1-й матч
Віторія Сетубал
0
:
3
Геренвен
Вісла
0
:
1
Іракліс
Сьйон
0
:
0
Байер
Маккабі Хайфа
1
:
1
Літекс
Стандард
0
:
1
Сельта
Локомотив Софія
2
:
2
Феєнорд
Динамо Загреб
1
:
2
Осер
Мольде
0
:
0
Рейнджерс
Славія Прага
0
:
1
Тоттенхем
Панатінаікос
1
:
1
Металург Запоріжжя
Хартс
0
:
2
Спарта Прага
Вест Хем
0
:
1
Палермо
Атромітос
1
:
2
Севілья
Ліворно
2
:
0
Аустрія Кернтен
Ружомберок
0
:
1
Брюгге
Марсель
1
:
0
Млада Болеслав
Айнтрахт
4
:
0
Брондбю
Зальцбург
2
:
2
Блекберн Роверз
Фенербахче
2
:
1
Рандерс
Базель
6
:
2
Работнічкі
АЗ Алкмаар
3
:
2
Кайсеріспор
Ксанті
3
:
4
Динамо Бухарест
Етнікос
0
:
0
Ланс
Чорноморець
0
:
1
Хапоель Тель-Авів
Слован Ліберець
2
:
0
Црвена Звезда
Легія
1
:
1
Аустрія Відень
Герта
2
:
2
Оденсе
Левадія
0
:
1
Ньюкасл
Рубін
0
:
1
Парма
Локомотив Москва
2
:
1
Зюлте-Варегем
Старт
2
:
5
Аякс
Бешикташ
2
:
0
ЦСКА Софія
Деррі Сіті
0
:
0
ПСЖ
Брага
2
:
0
К'єво
Отвидаберг
0
:
3
Грассхоппер
Партизан
4
:
2
Гронінген
Трабзонспор
2
:
2
Осасуна
Рапід Бухарест
1
:
0
Насьонал
Шальке
1
:
0
Нансі
Петржалка
2
:
2
Еспаньйол
2-й матч
Аустрія Відень
1
:
0
Легія
Рейнджерс
2
:
0
Мольде
К'єво
2
:
1
Брага
Іракліс
0
:
2
Вісла
Байер
3
:
1
Сьйон
Брюгге
1
:
1
Ружомберок
Рандерс
0
:
3
Фенербахче
Ньюкасл
2
:
1
Левадія
Блекберн Роверз
2
:
0
Зальцбург
Осасуна
0
:
0
Трабзонспор
Палермо
3
:
0
Вест Хем
Еспаньйол
3
:
1
Петржалка
Севілья
4
:
0
Атромітос
Тоттенхем
1
:
0
Славія Прага
Насьонал
1
:
2
Рапід Бухарест
Спарта Прага
0
:
0
Хартс
ПСЖ
2
:
0
Деррі Сіті
Сельта
3
:
0
Стандард
Аякс
4
:
0
Старт
Металург Запоріжжя
0
:
1
Панатінаікос
Гронінген
1
:
0
Партизан
Аустрія Кернтен
0
:
1
Ліворно
ЦСКА Софія
2
:
2
Бешикташ
Парма
1
:
0
Рубін
Хапоель Тель-Авів
3
:
1
Чорноморець
Брондбю
2
:
2
Айнтрахт
Ланс
3
:
1
Етнікос
Нансі
3
:
1
Шальке
Млада Болеслав
4
:
2
Марсель
Геренвен
0
:
0
Віторія Сетубал
Зюлте-Варегем
2
:
0
Локомотив Москва
Црвена Звезда
1
:
2
Слован Ліберець
Літекс
1
:
3
Маккабі Хайфа
Феєнорд
0
:
0
Локомотив Софія
Осер
3
:
1
Динамо Загреб
Работнічкі
0
:
1
Базель
Грассхоппер
5
:
0
Отвидаберг
Динамо Бухарест
4
:
1
Ксанті
Кайсеріспор
1
:
1
АЗ Алкмаар
Оденсе
1
:
0
Герта
Кваліфікація. 2-ий раунд
1-й матч
ОФК
1
:
0
Осер
Омонія
0
:
0
Літекс
Мольде
0
:
0
Сконто
Твенте
1
:
1
Левадія
Янг Бойз
3
:
3
Марсель
Вентспілс
0
:
1
Ньюкасл
АПОЕЛ
1
:
1
Трабзонспор
Динамо Бухарест
1
:
0
Бейтар
Партизан
2
:
1
Марібор
Сараєво
1
:
0
Рапід Бухарест
Відеотон
1
:
1
Грассхоппер
Базель
1
:
0
Вадуц
Флора
0
:
0
Брондбю
Судува
0
:
2
Брюгге
Маттерсбург
1
:
1
Вісла
Гретна
1
:
5
Деррі Сіті
Бранн
3
:
3
Отвидаберг
Рандерс
3
:
1
Каунас
Карван
0
:
2
Славія Прага
Чорноморець
0
:
0
Вісла Плоцьк
Рубін
3
:
0
БАТЕ
Тірана
0
:
2
Кайсеріспор
Петржалка
2
:
1
Динамо Мінськ
Руселаре
2
:
1
Етнікос
Бней-Єгуда
0
:
2
Локомотив Софія
ЦСКА Софія
0
:
0
Хайдук Кула
Оденсе
1
:
0
Лланеллі
Старт
1
:
0
Дрогеда
Герта
1
:
0
Амері
Зімбру
0
:
0
Металург Запоріжжя
Хапоель Тель-Авів
1
:
2
Домжале
Рід
0
:
0
Сьйон
2-й матч
Вісла
1
:
0
Маттерсбург
Хайдук Кула
1
:
1
ЦСКА Софія
Левадія
1
:
0
Твенте
Сьйон
1
:
0
Рід
Бейтар
1
:
1
Динамо Бухарест
Осер
5
:
1
ОФК
Брюгге
5
:
2
Судува
Деррі Сіті
2
:
2
Гретна
Славія Прага
0
:
0
Карван
Дрогеда
1
:
0
Старт
Лланеллі
1
:
5
Оденсе
Ньюкасл
0
:
0
Вентспілс
Брондбю
4
:
0
Флора
Марсель
0
:
0
Янг Бойз
Марібор
1
:
1
Партизан
Літекс
2
:
1
Омонія
Трабзонспор
1
:
0
АПОЕЛ
Вісла Плоцьк
1
:
1
Чорноморець
Кайсеріспор
3
:
1
Тірана
Динамо Мінськ
2
:
3
Петржалка
Амері
2
:
2
Герта
Каунас
1
:
0
Рандерс
Сконто
1
:
2
Мольде
Домжале
0
:
3
Хапоель Тель-Авів
Рапід Бухарест
2
:
0
Сараєво
БАТЕ
0
:
2
Рубін
Металург Запоріжжя
3
:
0
Зімбру
Локомотив Софія
4
:
0
Бней-Єгуда
Грассхоппер
2
:
0
Відеотон
Вадуц
2
:
1
Базель
Отвидаберг
1
:
1
Бранн
Етнікос
5
:
0
Руселаре
Кваліфікація. 1-ий раунд
1-й матч
Хіберніанс ФК
0
:
4
Динамо Бухарест
Гетеборг
0
:
1
Деррі Сіті
Уйпешт
0
:
4
Вадуц
Зімбру
1
:
1
Карабах
Локомотив Софія
2
:
0
Македонія
Рапід Бухарест
5
:
0
Сліма Вондерерс
Копер
0
:
1
Літекс
Отвидаберг
4
:
0
Етцелла
Скала
0
:
1
Старт
Відеотон
1
:
0
Кайрат
Базель
3
:
1
Тобол
Гленторан
0
:
1
Бранн
Портадаун
1
:
3
Каунас
Ріл
0
:
0
Судува
Рієка
2
:
2
Омонія
Брондбю
3
:
1
Валюр
Люн
1
:
1
Флора
Рандерс
1
:
0
Акранес
Ефле
1
:
2
Лланеллі
Ораш'є
0
:
2
Домжале
Міка
1
:
3
Янг Бойз
Карван
1
:
0
Спартак Трнава
Амері
0
:
1
Бананц
Динамо Тірана
0
:
1
ЦСКА Софія
Вентспілс
2
:
1
Вікінгур
Левадія
2
:
0
Хака
Заглембє
1
:
1
Динамо Мінськ
Вараджин
1
:
1
Тірана
АПОЕЛ
3
:
1
Мурата
Петржалка
2
:
0
ВІТ - Джорджия
БАТЕ
2
:
0
Ністру
Женесс Еш
0
:
2
Сконто
ГІК
1
:
1
Дрогеда
Вардар
1
:
2
Руселаре
Сараєво
3
:
0
Ранжерс
2-й матч
Літекс
5
:
0
Копер
Янг Бойз
1
:
0
Міка
Вадуц
0
:
1
Уйпешт
Бранн
1
:
0
Гленторан
Македонія
1
:
1
Локомотив Софія
Спартак Трнава
0
:
1
Карван
Старт
3
:
0
Скала
Динамо Бухарест
5
:
1
Хіберніанс ФК
Руселаре
5
:
1
Вардар
Акранес
2
:
1
Рандерс
Домжале
5
:
0
Ораш'є
Лланеллі
0
:
0
Ефле
Деррі Сіті
1
:
0
Гетеборг
Дрогеда
3
:
1
ГІК
Валюр
0
:
0
Брондбю
Мурата
0
:
4
АПОЕЛ
Каунас
1
:
0
Портадаун
Вікінгур
0
:
2
Вентспілс
Омонія
2
:
1
Рієка
ВІТ - Джорджия
2
:
1
Петржалка
Кайрат
2
:
1
Відеотон
Бананц
1
:
2
Амері
Тірана
2
:
0
Вараджин
Сконто
3
:
0
Женесс Еш
Судува
2
:
1
Ріл
Карабах
1
:
2
Зімбру
Динамо Мінськ
0
:
0
Заглембє
Флора
0
:
0
Люн
Ранжерс
0
:
2
Сараєво
Сліма Вондерерс
0
:
1
Рапід Бухарест
Етцелла
0
:
3
Отвидаберг
Хака
1
:
0
Левадія
Ністру
0
:
1
БАТЕ
ЦСКА Софія
4
:
1
Динамо Тірана
Тобол
0
:
0
Базель
Суперкубок УЄФА
Ліга конференцій