Ліга чемпіонів
Кваліфікація. Плей-офф
1-й матч
Карабах
1
:
0
Копенгаген
Спортінг
0
:
0
ФКСБ
Гоффенгайм
1
:
2
Ліверпуль
Янг Бойз
0
:
1
ЦСКА Москва
АПОЕЛ
2
:
0
Славія Прага
Олімпіакос
2
:
1
Рієка
Селтік
5
:
0
Астана
Хапоель Б-Ш
2
:
1
Марібор
Істанбул ББ
1
:
2
Севілья
Наполі
2
:
0
Ніцца
2-й матч
Ліверпуль
4
:
2
Гоффенгайм
ФКСБ
1
:
5
Спортінг
Копенгаген
2
:
1
Карабах
Славія Прага
0
:
0
АПОЕЛ
Севілья
2
:
2
Істанбул ББ
Ніцца
0
:
2
Наполі
Рієка
0
:
1
Олімпіакос
Марібор
1
:
0
Хапоель Б-Ш
Астана
4
:
3
Селтік
ЦСКА Москва
2
:
0
Янг Бойз
Кваліфікація. 3-ій раунд
1-й матч
Карабах
0
:
0
Шериф
Партизан
1
:
3
Олімпіакос
Вардар
1
:
0
Копенгаген
ФКСБ
2
:
2
Вікторія Плзень
АЕК
0
:
2
ЦСКА Москва
Славія Прага
1
:
0
БАТЕ
Селтік
0
:
0
Русенборг
Ніцца
1
:
1
Аякс
Марібор
1
:
0
Хабнарфьордюр
Фарул Констанца
1
:
0
АПОЕЛ
Хапоель Б-Ш
2
:
0
Лудогорець
Зальцбург
1
:
1
Рієка
Динамо Київ
3
:
1
Янг Бойз
Астана
3
:
1
Легія
Брюгге
3
:
3
Істанбул ББ
2-й матч
Шериф
1
:
2
Карабах
ЦСКА Москва
1
:
0
АЕК
Русенборг
0
:
1
Селтік
Рієка
0
:
0
Зальцбург
Олімпіакос
2
:
2
Партизан
Аякс
2
:
2
Ніцца
Хабнарфьордюр
0
:
1
Марібор
Лудогорець
3
:
1
Хапоель Б-Ш
Вікторія Плзень
1
:
4
ФКСБ
Янг Бойз
2
:
0
Динамо Київ
Копенгаген
4
:
1
Вардар
Істанбул ББ
2
:
0
Брюгге
БАТЕ
2
:
1
Славія Прага
АПОЕЛ
4
:
0
Фарул Констанца
Легія
1
:
0
Астана
Кваліфікація. 2-ий раунд
1-й матч
Карабах
5
:
0
Самтредіа
Хіберніанс ФК
0
:
3
Зальцбург
Рієка
2
:
0
ТНС
Партизан
2
:
0
Будучност
Марієгамн
0
:
3
Легія
Жальгіріс
2
:
1
Лудогорець
Жиліна
1
:
3
Копенгаген
Дандолк
1
:
1
Русенборг
Хабнарфьордюр
1
:
1
Вікінгур
БАТЕ
1
:
1
Алашкерт
АПОЕЛ
1
:
0
Дюделанж
Спартакс Юрмала
0
:
1
Астана
Зриньскі
1
:
2
Марібор
Мальме
1
:
1
Вардар
Хапоель Б-Ш
2
:
1
Гонвед
Шериф
1
:
0
Кукесі
Лінфілд
0
:
2
Селтік
2-й матч
Будучност
0
:
0
Партизан
ТНС
1
:
5
Рієка
Вікінгур
0
:
2
Хабнарфьордюр
Самтредіа
0
:
1
Карабах
Алашкерт
1
:
3
БАТЕ
Вардар
3
:
1
Мальме
Астана
1
:
1
Спартакс Юрмала
Селтік
4
:
0
Лінфілд
Легія
6
:
0
Марієгамн
Зальцбург
3
:
0
Хіберніанс ФК
Марібор
1
:
1
Зриньскі
Лудогорець
4
:
1
Жальгіріс
Кукесі
2
:
1
Шериф
Копенгаген
1
:
2
Жиліна
Русенборг
2
:
1
Дандолк
Дюделанж
0
:
1
АПОЕЛ
Гонвед
2
:
3
Хапоель Б-Ш
Кваліфікація. 1-ий раунд
1-й матч
Алашкерт
1
:
0
Санта-Колома ФК
ТНС
1
:
2
Юероп
Хіберніанс ФК
2
:
0
ФКІ Таллінн
Вікінгур
2
:
1
Трепча'89
Лінфілд
1
:
0
Ла Фіоріта
2-й матч
Ла Фіоріта
0
:
0
Лінфілд
Юероп
1
:
3
ТНС
Трепча'89
1
:
4
Вікінгур
ФКІ Таллінн
0
:
1
Хіберніанс ФК
Санта-Колома ФК
1
:
1
Алашкерт
Ліга Європи
Кваліфікація. Плей-офф
Розклад матчів недоступний
Кваліфікація. 3-ій раунд
Розклад матчів недоступний
Кваліфікація. 2-ий раунд
Розклад матчів недоступний
Кваліфікація. 1-ий раунд
1-й матч
Стьярнан
0
:
1
Шемрок Роверс
Тре Пенне
0
:
1
Работнічкі
Домжале
2
:
0
Флора
Маккабі Тель-Авів
2
:
0
Тірана
Войводина
2
:
1
Ружомберок
Скендербеу
1
:
0
Сент Джуліа
Бала Таун
1
:
2
Вадуц
Мідтьюлланд
6
:
1
Деррі Сіті
Коннах Куей Номадс
1
:
0
ГІК
Норрчепінг
5
:
0
Приштина
КІ Клаксвік
0
:
0
АІК
Црвена Звезда
3
:
0
Флоріана
Широки Брієг
2
:
0
Ордабаси
Младость
1
:
0
Гандзасар
КР Рейк'явік
0
:
0
СІК Сейняйокі
Лех
4
:
0
Пелістер
Відеотон
2
:
0
Бальцан
Желєзнічар
1
:
0
Зета
Сент-Джозефс
0
:
4
АЕЛ
Валлетта
2
:
0
Фольгоре/Фальчано
Рейнджерс
1
:
0
Прогрес Нідеркорн
Сент-Джонстон
1
:
2
Тракай
Крузейдерс
3
:
1
Лієпая
Младост Лучані
0
:
3
Кешла
Фола
2
:
1
Мілсамі
Гзіра
2
:
0
Діфферданж
ВПС
1
:
0
Олімпія Любляна
Шахтар Солігорськ
0
:
0
Судува
Динамо Мінськ
2
:
1
НСІ Рунавік
Левадія
0
:
2
Корк Сіті
Тренчин
5
:
1
Торпедо Кутаїсі
Партізані
1
:
3
Ботев Пловдив
Пюнік
1
:
4
Слован Братислава
Вентспілс
0
:
0
Валюр
Кайрат
6
:
0
Атлантас
Іртиш
1
:
0
Дунав
Динамо Батумі
0
:
1
Ягеллонія
Чіхура
0
:
1
Альтах
Шкендія
3
:
0
Дачія
Левскі
3
:
1
Сутьєска
Санта-Колома СО
0
:
2
Осієк
Заря Бєльці
2
:
1
Сараєво
АЕК Ларнака
5
:
0
Лінкольн Ред Імпс
Гаугесун
7
:
0
Колрейн
Одд
3
:
0
Баллімена
Бейтар
4
:
3
Вашаш
Ференцварош
2
:
0
Єлгава
Нимме Калью
2
:
1
Б36 Торсгавн
Люнгбю
1
:
0
Бангор Сіті
Ширак
0
:
2
Горіца
Суперкубок УЄФА
Ліга конференцій