Ліга чемпіонів
Фінал
1-й матч
Реал Мадрид
4
:
1
Атлетіко
1/2 Фіналу
1-й матч
Атлетіко
0
:
0
Челсі
Реал Мадрид
1
:
0
Баварія
2-й матч
Баварія
0
:
4
Реал Мадрид
Челсі
1
:
3
Атлетіко
1/4 Фіналу
1-й матч
Барселона
1
:
1
Атлетіко
Манчестер Юнайтед
1
:
1
Баварія
Реал Мадрид
3
:
0
Боруссія Д
ПСЖ
3
:
1
Челсі
2-й матч
Челсі
2
:
0
ПСЖ
Боруссія Д
2
:
0
Реал Мадрид
Баварія
3
:
1
Манчестер Юнайтед
Атлетіко
1
:
0
Барселона
1/8 Фіналу
1-й матч
Манчестер Сіті
0
:
2
Барселона
Байер
0
:
4
ПСЖ
Арсенал
0
:
2
Баварія
Мілан
0
:
1
Атлетіко
Зеніт
2
:
4
Боруссія Д
Олімпіакос
2
:
0
Манчестер Юнайтед
Галатасарай
1
:
1
Челсі
Шальке
1
:
6
Реал Мадрид
2-й матч
Атлетіко
4
:
1
Мілан
Баварія
1
:
1
Арсенал
Барселона
2
:
1
Манчестер Сіті
ПСЖ
2
:
1
Байер
Челсі
2
:
0
Галатасарай
Реал Мадрид
3
:
1
Шальке
Боруссія Д
1
:
2
Зеніт
Манчестер Юнайтед
3
:
0
Олімпіакос
Груповий етап
1-й матч
Манчестер Юнайтед
4
:
2
Байер
Вікторія Плзень
0
:
3
Манчестер Сіті
Баварія
3
:
0
ЦСКА Москва
Олімпіакос
1
:
4
ПСЖ
Бенфіка
2
:
0
Андерлехт
Копенгаген
1
:
1
Ювентус
Галатасарай
1
:
6
Реал Мадрид
Реал Сосьєдад
0
:
2
Шахтар
Барселона
4
:
0
Аякс
Мілан
2
:
0
Селтік
Атлетіко
3
:
1
Зеніт
Аустрія Відень
0
:
1
Порту
Наполі
2
:
1
Боруссія Д
Марсель
1
:
2
Арсенал
Челсі
1
:
2
Базель
Шальке
3
:
0
ФКСБ
2-й матч
Зеніт
0
:
0
Аустрія Відень
Арсенал
2
:
0
Наполі
Боруссія Д
3
:
0
Марсель
ФКСБ
0
:
4
Челсі
Базель
0
:
1
Шальке
Селтік
0
:
1
Барселона
Аякс
1
:
1
Мілан
Порту
1
:
2
Атлетіко
ЦСКА Москва
3
:
2
Вікторія Плзень
Манчестер Сіті
1
:
3
Баварія
Андерлехт
0
:
3
Олімпіакос
ПСЖ
3
:
0
Бенфіка
Реал Мадрид
4
:
0
Копенгаген
Ювентус
2
:
2
Галатасарай
Байер
2
:
1
Реал Сосьєдад
Шахтар
1
:
1
Манчестер Юнайтед
3-й матч
Селтік
2
:
1
Аякс
Аустрія Відень
0
:
3
Атлетіко
Порту
0
:
1
Зеніт
Марсель
1
:
2
Наполі
Арсенал
1
:
2
Боруссія Д
Шальке
0
:
3
Челсі
ФКСБ
1
:
1
Базель
Мілан
1
:
1
Барселона
ЦСКА Москва
1
:
2
Манчестер Сіті
Баварія
5
:
0
Вікторія Плзень
Бенфіка
1
:
1
Олімпіакос
Андерлехт
0
:
5
ПСЖ
Галатасарай
3
:
1
Копенгаген
Реал Мадрид
2
:
1
Ювентус
Манчестер Юнайтед
1
:
0
Реал Сосьєдад
Байер
4
:
0
Шахтар
4-й матч
Вікторія Плзень
0
:
1
Баварія
Манчестер Сіті
5
:
2
ЦСКА Москва
Олімпіакос
1
:
0
Бенфіка
ПСЖ
1
:
1
Андерлехт
Копенгаген
1
:
0
Галатасарай
Ювентус
2
:
2
Реал Мадрид
Реал Сосьєдад
0
:
0
Манчестер Юнайтед
Шахтар
0
:
0
Байер
Зеніт
1
:
1
Порту
Боруссія Д
0
:
1
Арсенал
Челсі
3
:
0
Шальке
Базель
1
:
1
ФКСБ
Барселона
3
:
1
Мілан
Аякс
1
:
0
Селтік
Атлетіко
4
:
0
Аустрія Відень
Наполі
3
:
2
Марсель
5-й матч
Зеніт
1
:
1
Атлетіко
Селтік
0
:
3
Мілан
Порту
1
:
1
Аустрія Відень
Боруссія Д
3
:
1
Наполі
Арсенал
2
:
0
Марсель
Базель
1
:
0
Челсі
ФКСБ
0
:
0
Шальке
Аякс
2
:
1
Барселона
ЦСКА Москва
1
:
3
Баварія
ПСЖ
2
:
1
Олімпіакос
Андерлехт
2
:
3
Бенфіка
Ювентус
3
:
1
Копенгаген
Реал Мадрид
4
:
1
Галатасарай
Шахтар
4
:
0
Реал Сосьєдад
Байер
0
:
5
Манчестер Юнайтед
Манчестер Сіті
4
:
2
Вікторія Плзень
6-й матч
Вікторія Плзень
2
:
1
ЦСКА Москва
Баварія
2
:
3
Манчестер Сіті
Олімпіакос
3
:
1
Андерлехт
Бенфіка
2
:
1
ПСЖ
Копенгаген
0
:
2
Реал Мадрид
Реал Сосьєдад
0
:
1
Байер
Манчестер Юнайтед
1
:
0
Шахтар
Галатасарай
1
:
0
Ювентус
Мілан
0
:
0
Аякс
Атлетіко
2
:
0
Порту
Аустрія Відень
4
:
1
Зеніт
Наполі
2
:
0
Арсенал
Марсель
1
:
2
Боруссія Д
Челсі
1
:
0
ФКСБ
Шальке
2
:
0
Базель
Барселона
6
:
1
Селтік
Кваліфікація. Плей-офф
1-й матч
Шахтар Караганда
2
:
0
Селтік
Ліон
0
:
2
Реал Сосьєдад
Пасуш де Феррейра
1
:
4
Зеніт
ПСВ
1
:
1
Мілан
Вікторія Плзень
3
:
1
Марібор
ФКСБ
1
:
1
Легія
Лудогорець
2
:
4
Базель
Динамо Загреб
0
:
2
Аустрія Відень
Фенербахче
0
:
3
Арсенал
Шальке
1
:
1
ПАОК
2-й матч
Арсенал
2
:
0
Фенербахче
ПАОК
2
:
3
Шальке
Легія
2
:
2
ФКСБ
Базель
2
:
0
Лудогорець
Аустрія Відень
2
:
3
Динамо Загреб
Зеніт
4
:
2
Пасуш де Феррейра
Мілан
3
:
0
ПСВ
Марібор
0
:
1
Вікторія Плзень
Селтік
3
:
0
Шахтар Караганда
Реал Сосьєдад
2
:
0
Ліон
Кваліфікація. 3-ій раунд
1-й матч
Шахтар Караганда
3
:
0
Скендербеу
Аустрія Відень
1
:
0
Хабнарфьордюр
Нимме Калью
0
:
4
Вікторія Плзень
Динамо Тбілісі
0
:
2
ФКСБ
Базель
1
:
0
Маккабі Тель-Авів
Нордшелланд
0
:
1
Зеніт
ПАОК
0
:
2
Металіст
Динамо Загреб
1
:
0
Шериф
ПСВ
2
:
0
Зюлте-Варегем
Ліон
1
:
0
Грассхоппер
АПОЕЛ
1
:
1
Марібор
Мольде
1
:
1
Легія
Лудогорець
2
:
1
Партизан
Зальцбург
1
:
1
Фенербахче
Селтік
1
:
0
Ельфсборг
2-й матч
Маккабі Тель-Авів
3
:
3
Базель
ФКСБ
1
:
1
Динамо Тбілісі
Марібор
0
:
0
АПОЕЛ
Скендербеу
3
:
2
Шахтар Караганда
Фенербахче
3
:
1
Зальцбург
Партизан
0
:
1
Лудогорець
Грассхоппер
0
:
1
Ліон
Зеніт
5
:
0
Нордшелланд
Хабнарфьордюр
0
:
0
Аустрія Відень
Металіст
1
:
1
ПАОК
Шериф
0
:
3
Динамо Загреб
Ельфсборг
0
:
0
Селтік
Вікторія Плзень
6
:
2
Нимме Калью
Легія
0
:
0
Мольде
Зюлте-Варегем
0
:
3
ПСВ
Кваліфікація. 2-ий раунд
1-й матч
Вікторія Плзень
4
:
3
Желєзнічар
Динамо Тбілісі
6
:
1
ЕБ/Стреймур
БАТЕ
0
:
1
Шахтар Караганда
Шериф
1
:
1
Сутьєска
Екранас
0
:
1
Хабнарфьордюр
Фола
0
:
5
Динамо Загреб
Біркіркара
0
:
0
Марібор
ФКСБ
3
:
0
Вардар
Ширак
1
:
1
Партизан
ГІК
0
:
0
Нимме Калью
Нефтчі
0
:
0
Скендербеу
Ельфсборг
7
:
1
Даугава
Слайґо Роверз
0
:
1
Мольде
ТНС
1
:
3
Легія
Слован Братислава
2
:
1
Лудогорець
Дьйор
0
:
2
Маккабі Тель-Авів
Кліфтонвілл
0
:
3
Селтік
2-й матч
Шахтар Караганда
1
:
0
БАТЕ
Сутьєска
0
:
5
Шериф
Нимме Калью
2
:
1
ГІК
Даугава
0
:
4
Ельфсборг
Мольде
2
:
0
Слайґо Роверз
ЕБ/Стреймур
1
:
3
Динамо Тбілісі
Скендербеу
1
:
0
Нефтчі
Маккабі Тель-Авів
2
:
1
Дьйор
Вардар
1
:
2
ФКСБ
Динамо Загреб
1
:
0
Фола
Селтік
2
:
0
Кліфтонвілл
Желєзнічар
1
:
2
Вікторія Плзень
Хабнарфьордюр
2
:
1
Екранас
Лудогорець
3
:
0
Слован Братислава
Марібор
2
:
0
Біркіркара
Легія
1
:
0
ТНС
Партизан
0
:
0
Ширак
Кваліфікація. 1-ий раунд
1-й матч
Ширак
3
:
0
Тре Пенне
Лузітанос
2
:
2
ЕБ/Стреймур
2-й матч
ЕБ/Стреймур
5
:
1
Лузітанос
Тре Пенне
1
:
0
Ширак
Ліга Європи
Фінал
1-й матч
Севілья
0
:
0
Бенфіка
1/2 Фіналу
1-й матч
Севілья
2
:
0
Валенсія
Бенфіка
2
:
1
Ювентус
2-й матч
Валенсія
3
:
1
Севілья
Ювентус
0
:
0
Бенфіка
1/4 Фіналу
1-й матч
АЗ Алкмаар
0
:
1
Бенфіка
Ліон
0
:
1
Ювентус
Базель
3
:
0
Валенсія
Порту
1
:
0
Севілья
2-й матч
Бенфіка
2
:
0
АЗ Алкмаар
Ювентус
2
:
1
Ліон
Валенсія
5
:
0
Базель
Севілья
4
:
1
Порту
1/8 Фіналу
1-й матч
Лудогорець
0
:
3
Валенсія
Порту
1
:
0
Наполі
Базель
0
:
0
Зальцбург
Ювентус
1
:
1
Фіорентина
Ліон
4
:
1
Вікторія Плзень
Севілья
0
:
2
Бетіс
Тоттенхем
1
:
3
Бенфіка
АЗ Алкмаар
1
:
0
Анжі
2-й матч
Анжі
0
:
0
АЗ Алкмаар
Валенсія
1
:
0
Лудогорець
Вікторія Плзень
2
:
1
Ліон
Бенфіка
2
:
2
Тоттенхем
Фіорентина
0
:
1
Ювентус
Зальцбург
1
:
2
Базель
Бетіс
0
:
2
Севілья
Наполі
2
:
2
Порту
1/16 Фіналу
1-й матч
Анжі
0
:
0
Генк
Есб'єрг
1
:
3
Фіорентина
Ювентус
2
:
0
Трабзонспор
Дніпро
1
:
0
Тоттенхем
Чорноморець
0
:
0
Ліон
Слован Ліберець
0
:
1
АЗ Алкмаар
ПАОК
0
:
1
Бенфіка
Динамо Київ
0
:
2
Валенсія
Свонсі
0
:
0
Наполі
Бетіс
1
:
1
Рубін
Вікторія Плзень
1
:
1
Шахтар
Марібор
2
:
2
Севілья
Порту
2
:
2
Айнтрахт
Маккабі Тель-Авів
0
:
0
Базель
Аякс
0
:
3
Зальцбург
Лаціо
0
:
1
Лудогорець
2-й матч
Рубін
0
:
2
Бетіс
Наполі
3
:
1
Свонсі
Лудогорець
3
:
3
Лаціо
Айнтрахт
3
:
3
Порту
Базель
3
:
0
Маккабі Тель-Авів
Зальцбург
3
:
1
Аякс
Шахтар
1
:
2
Вікторія Плзень
Севілья
2
:
1
Марібор
Ліон
1
:
0
Чорноморець
АЗ Алкмаар
1
:
1
Слован Ліберець
Бенфіка
3
:
0
ПАОК
Валенсія
0
:
0
Динамо Київ
Генк
0
:
2
Анжі
Тоттенхем
3
:
1
Дніпро
Фіорентина
1
:
1
Есб'єрг
Трабзонспор
0
:
2
Ювентус
Груповий етап
1-й матч
Валенсія
0
:
3
Свонсі
Маккабі Тель-Авів
0
:
0
АПОЕЛ
Айнтрахт
3
:
0
Бордо
Пандурій
0
:
1
Дніпро
Фіорентина
3
:
0
Пасуш де Феррейра
Марібор
2
:
5
Рубін
Зюлте-Варегем
0
:
0
Віган
Стандард
1
:
2
Есб'єрг
Зальцбург
4
:
0
Ельфсборг
ПСВ
0
:
2
Лудогорець
Динамо Загреб
1
:
2
Чорноморець
Санкт-Галлен
2
:
0
Кубань
Лаціо
1
:
0
Легія
Шериф
0
:
0
Анжі
Тоттенхем
3
:
0
Тромсе
ПАОК
2
:
1
Шахтар Караганда
Маккабі Хайфа
0
:
1
АЗ Алкмаар
Аполлон
1
:
2
Трабзонспор
Віторія Гімарайнш
4
:
0
Рієка
Бетіс
0
:
0
Ліон
Ештуріл Прая
1
:
2
Севілья
Фрайбург
2
:
2
Слован Ліберець
Тун
1
:
0
Рапід Відень
Динамо Київ
0
:
1
Генк
2-й матч
Шахтар Караганда
2
:
2
Маккабі Хайфа
Анжі
0
:
2
Тоттенхем
Рубін
4
:
0
Зюлте-Варегем
Кубань
0
:
2
Валенсія
Тромсе
1
:
1
Шериф
Трабзонспор
3
:
3
Лаціо
Легія
0
:
1
Аполлон
Ліон
1
:
1
Віторія Гімарайнш
Рієка
1
:
1
Бетіс
Слован Ліберець
2
:
1
Ештуріл Прая
Севілья
2
:
0
Фрайбург
Генк
2
:
1
Тун
Рапід Відень
2
:
2
Динамо Київ
АЗ Алкмаар
1
:
1
ПАОК
Лудогорець
3
:
0
Динамо Загреб
Чорноморець
0
:
2
ПСВ
Есб'єрг
1
:
2
Зальцбург
Ельфсборг
1
:
1
Стандард
Свонсі
1
:
0
Санкт-Галлен
Бордо
1
:
2
Маккабі Тель-Авів
АПОЕЛ
0
:
3
Айнтрахт
Пасуш де Феррейра
1
:
1
Пандурій
Дніпро
1
:
2
Фіорентина
Віган
3
:
1
Марібор
3-й матч
Шахтар Караганда
1
:
1
АЗ Алкмаар
Анжі
1
:
0
Тромсе
Аполлон
0
:
0
Лаціо
Трабзонспор
2
:
0
Легія
Бетіс
1
:
0
Віторія Гімарайнш
Ліон
1
:
0
Рієка
Фрайбург
1
:
1
Ештуріл Прая
Слован Ліберець
1
:
1
Севілья
Динамо Київ
3
:
0
Тун
Генк
1
:
1
Рапід Відень
Шериф
0
:
2
Тоттенхем
ПАОК
3
:
2
Маккабі Хайфа
Зюлте-Варегем
1
:
3
Марібор
Пасуш де Феррейра
0
:
2
Дніпро
Фіорентина
3
:
0
Пандурій
Бордо
2
:
1
АПОЕЛ
Айнтрахт
2
:
0
Маккабі Тель-Авів
Віган
1
:
1
Рубін
Зальцбург
2
:
1
Стандард
Ельфсборг
1
:
2
Есб'єрг
Динамо Загреб
0
:
0
ПСВ
Чорноморець
0
:
1
Лудогорець
Валенсія
5
:
1
Санкт-Галлен
Свонсі
1
:
1
Кубань
4-й матч
Кубань
1
:
1
Свонсі
Рубін
1
:
0
Віган
Маккабі Тель-Авів
4
:
2
Айнтрахт
АПОЕЛ
2
:
1
Бордо
Пандурій
1
:
2
Фіорентина
Дніпро
2
:
0
Пасуш де Феррейра
Марібор
0
:
1
Зюлте-Варегем
Стандард
1
:
3
Зальцбург
Есб'єрг
1
:
0
Ельфсборг
ПСВ
2
:
0
Динамо Загреб
Лудогорець
1
:
1
Чорноморець
Санкт-Галлен
2
:
3
Валенсія
Лаціо
2
:
1
Аполлон
Тромсе
0
:
1
Анжі
Тоттенхем
2
:
1
Шериф
АЗ Алкмаар
1
:
0
Шахтар Караганда
Маккабі Хайфа
0
:
0
ПАОК
Легія
0
:
2
Трабзонспор
Віторія Гімарайнш
0
:
1
Бетіс
Рієка
1
:
1
Ліон
Ештуріл Прая
0
:
0
Фрайбург
Севілья
1
:
1
Слован Ліберець
Тун
0
:
2
Динамо Київ
Рапід Відень
2
:
2
Генк
5-й матч
Шахтар Караганда
0
:
2
ПАОК
Анжі
1
:
1
Шериф
Рубін
1
:
1
Марібор
Кубань
4
:
0
Санкт-Галлен
Легія
0
:
2
Лаціо
Трабзонспор
4
:
2
Аполлон
Рієка
0
:
0
Віторія Гімарайнш
Ліон
1
:
0
Бетіс
Севілья
1
:
1
Ештуріл Прая
Слован Ліберець
1
:
2
Фрайбург
Рапід Відень
2
:
1
Тун
Генк
3
:
1
Динамо Київ
Тромсе
0
:
2
Тоттенхем
АЗ Алкмаар
2
:
0
Маккабі Хайфа
Ельфсборг
0
:
1
Зальцбург
Есб'єрг
2
:
1
Стандард
Віган
1
:
2
Зюлте-Варегем
Свонсі
0
:
1
Валенсія
Лудогорець
2
:
0
ПСВ
Чорноморець
2
:
1
Динамо Загреб
Пасуш де Феррейра
0
:
0
Фіорентина
АПОЕЛ
0
:
0
Маккабі Тель-Авів
Бордо
0
:
1
Айнтрахт
Дніпро
4
:
1
Пандурій
6-й матч
Марібор
2
:
1
Віган
Фіорентина
2
:
1
Дніпро
Пандурій
0
:
0
Пасуш де Феррейра
Айнтрахт
2
:
0
АПОЕЛ
Маккабі Тель-Авів
1
:
0
Бордо
Зюлте-Варегем
0
:
2
Рубін
Стандард
1
:
3
Ельфсборг
Валенсія
1
:
1
Кубань
Санкт-Галлен
1
:
0
Свонсі
Динамо Загреб
1
:
2
Лудогорець
ПСВ
0
:
1
Чорноморець
Зальцбург
3
:
0
Есб'єрг
ПАОК
2
:
2
АЗ Алкмаар
Тоттенхем
4
:
1
Анжі
Шериф
2
:
0
Тромсе
Лаціо
0
:
0
Трабзонспор
Аполлон
0
:
2
Легія
Віторія Гімарайнш
1
:
2
Ліон
Бетіс
0
:
0
Рієка
Ештуріл Прая
1
:
2
Слован Ліберець
Фрайбург
0
:
2
Севілья
Тун
0
:
1
Генк
Динамо Київ
3
:
1
Рапід Відень
Маккабі Хайфа
2
:
1
Шахтар Караганда
Кваліфікація. Плей-офф
1-й матч
Кубань
1
:
0
Феєнорд
Рієка
2
:
1
Штутгарт
Чорноморець
1
:
0
Скендербеу
Санкт-Галлен
1
:
1
Спартак Москва
Мольде
0
:
2
Рубін
Войводина
1
:
1
Шериф
Кукесі
0
:
2
Трабзонспор
Есб'єрг
4
:
3
Сент-Етьєн
Грассхоппер
1
:
2
Фіорентина
Маккабі Хайфа
2
:
0
Астра
Удінезе
1
:
3
Слован Ліберець
Динамо Тбілісі
0
:
5
Тоттенхем
Ештуріл Прая
2
:
0
Пашинг
Нимме Калью
1
:
3
Дніпро
Яблонець
1
:
2
Бетіс
Мінськ
0
:
2
Стандард
Зюлте-Варегем
1
:
1
АПОЕЛ
Рапід Відень
1
:
0
Діла
Тромсе
2
:
1
Бешикташ
Пандурій
0
:
1
Брага
Аполлон
2
:
0
Ніцца
Свонсі
5
:
1
Петролул
Атромітос
1
:
3
АЗ Алкмаар
Хабнарфьордюр
0
:
2
Генк
Ельфсборг
1
:
1
Нордшелланд
Севілья
4
:
1
Шльонськ
Зальцбург
5
:
0
Жальгіріс
Карабах
0
:
2
Айнтрахт
Партизан
1
:
0
Тун
Актобе
2
:
3
Динамо Київ
2-й матч
ПАОК
-
Маккабі Тель-Авів
Спартак Москва
2
:
4
Санкт-Галлен
Рубін
3
:
0
Мольде
Динамо Київ
5
:
1
Актобе
Діла
0
:
3
Рапід Відень
Астра
1
:
1
Маккабі Хайфа
Нордшелланд
0
:
1
Ельфсборг
Штутгарт
2
:
2
Рієка
Трабзонспор
3
:
1
Кукесі
АПОЕЛ
1
:
2
Зюлте-Варегем
Слован Ліберець
1
:
1
Удінезе
Шериф
2
:
1
Войводина
Сент-Етьєн
0
:
1
Есб'єрг
Петролул
2
:
1
Свонсі
Бешикташ
2
:
0
Тромсе
Скендербеу
1
:
0
Чорноморець
Генк
5
:
2
Хабнарфьордюр
Тун
3
:
0
Партизан
Ніцца
1
:
0
Аполлон
Дніпро
2
:
0
Нимме Калью
Пашинг
1
:
2
Ештуріл Прая
Стандард
3
:
1
Мінськ
Айнтрахт
2
:
1
Карабах
Жальгіріс
0
:
2
Зальцбург
Шльонськ
0
:
5
Севілья
Фіорентина
0
:
1
Грассхоппер
Феєнорд
1
:
2
Кубань
Тоттенхем
3
:
0
Динамо Тбілісі
Бетіс
6
:
0
Яблонець
Брага
0
:
2
Пандурій
АЗ Алкмаар
0
:
2
Атромітос
Кваліфікація. 3-ій раунд
1-й матч
Тренчин
1
:
3
Астра
Мінськ
0
:
1
Сент-Джонстон
Карабах
1
:
0
Ефле
Яблонець
2
:
1
Стремсґодсет
Актобе
1
:
0
Брейдаблік
Динамо Мінськ
0
:
1
Трабзонспор
Вентспілс
0
:
0
Маккабі Хайфа
Петролул
1
:
1
Вітесс
Чорноморець
3
:
1
Црвена Звезда
Жальгіріс
1
:
0
Лех
Рандерс
1
:
2
Рубін
Тромсе
1
:
0
Діфферданж
Геккен
1
:
2
Тун
Рієка
2
:
1
Жиліна
Кукесі
2
:
0
Металург Донецьк
Ботев Пловдив
1
:
1
Штутгарт
Пандурій
1
:
1
Хапоель Тель-Авів
Войводина
2
:
2
Бурсаспор
Слован Ліберець
2
:
1
Цюріх
Ксанті
1
:
2
Стандард
Сент-Етьєн
3
:
0
Мілсамі
Астерас
1
:
1
Рапід Відень
Мотервелл
0
:
2
Кубань
Шльонськ
1
:
0
Брюгге
Широки Брієг
1
:
3
Удінезе
Свонсі
4
:
0
Мальме
Хайдук Спліт
0
:
1
Діла
Ештуріл Прая
0
:
0
Хапоель Рамат-Ган
Севілья
3
:
0
Младость
2-й матч
Жиліна
1
:
1
Рієка
Діла
1
:
0
Хайдук Спліт
Рубін
2
:
0
Рандерс
Металург Донецьк
1
:
0
Кукесі
Маккабі Хайфа
3
:
0
Вентспілс
Хапоель Рамат-Ган
0
:
1
Ештуріл Прая
Ефле
0
:
2
Карабах
Мілсамі
0
:
3
Сент-Етьєн
Кубань
1
:
0
Мотервелл
Лех
2
:
1
Жальгіріс
Хапоель Тель-Авів
1
:
2
Пандурій
Бурсаспор
0
:
3
Войводина
Тун
1
:
0
Геккен
Діфферданж
1
:
0
Тромсе
Цюріх
1
:
2
Слован Ліберець
Мальме
0
:
0
Свонсі
Вітесс
1
:
2
Петролул
Трабзонспор
0
:
0
Динамо Мінськ
Стремсґодсет
1
:
3
Яблонець
Астра
2
:
2
Тренчин
Штутгарт
0
:
0
Ботев Пловдив
Црвена Звезда
0
:
0
Чорноморець
Младость
1
:
6
Севілья
Стандард
2
:
1
Ксанті
Рапід Відень
3
:
1
Астерас
Удінезе
4
:
0
Широки Брієг
Брюгге
3
:
3
Шльонськ
Сент-Джонстон
0
:
1
Мінськ
Брейдаблік
1
:
0
Актобе
Кваліфікація. 2-ий раунд
1-й матч
Левадія
0
:
0
Пандурій
Діла
3
:
0
Ольборг
Іртиш
3
:
2
Широки Брієг
Вентспілс
1
:
0
Женесс Еш
Динамо Мінськ
1
:
2
Локомотива
Шахтар Солігорськ
1
:
1
Мілсамі
Хонка
1
:
3
Лех
Карабах
2
:
1
П'яст Глівіце
Младость
2
:
2
Сениця
Зриньскі
1
:
1
Ботев Пловдив
Сконто
2
:
1
Слован Ліберець
Бероє
1
:
4
Хапоель Тель-Авів
Анортосіс
3
:
0
Ефле
Тромсе
2
:
0
Кешла
Чорноморець
2
:
0
Дачія
Гетеборг
0
:
0
Тренчин
Русенборг
0
:
1
Сент-Джонстон
Ходд
1
:
0
Актобе
Маккабі Хайфа
2
:
0
Хазар-Ланкаран
Мальме
2
:
0
Хіберніан
Петролул
3
:
0
Вікінгур
Стремсґодсет
2
:
2
Дебрецен
Тун
2
:
0
Чіхура
Кукесі
3
:
2
Сараєво
Валлетта
1
:
1
Мінськ
Діфферданж
2
:
1
Утрехт
Ягодина
2
:
3
Рубін
Жальгіріс
2
:
0
Пюнік
Ксанті
0
:
1
Лінфілд
Спарта Прага
2
:
2
Геккен
Шльонськ
4
:
0
Рудар
Олімпія Любляна
3
:
1
Жиліна
Црвена Звезда
2
:
0
Вестманнаейяр
Войводина
2
:
0
Гонвед
Трабзонспор
4
:
2
Деррі Сіті
Астра
1
:
1
Омонія
Хайдук Спліт
2
:
1
Турново
Рієка
5
:
0
Престатін Таун
Брейдаблік
0
:
0
Штурм
КР Рейк'явік
1
:
3
Стандард
2-й матч
Турново
1
:
1
Хайдук Спліт
Рудар
2
:
2
Шльонськ
Жиліна
2
:
0
Олімпія Любляна
П'яст Глівіце
2
:
2
Карабах
Мінськ
2
:
0
Валлетта
Тренчин
2
:
1
Гетеборг
Мілсамі
1
:
1
Шахтар Солігорськ
Рубін
1
:
0
Ягодина
Штурм
0
:
1
Брейдаблік
Пюнік
1
:
1
Жальгіріс
Кешла
1
:
0
Тромсе
Актобе
2
:
0
Ходд
Хазар-Ланкаран
0
:
8
Маккабі Хайфа
Чіхура
1
:
3
Тун
Женесс Еш
1
:
4
Вентспілс
Геккен
1
:
0
Спарта Прага
Пандурій
4
:
0
Левадія
Слован Ліберець
1
:
0
Сконто
Омонія
1
:
2
Астра
Хапоель Тель-Авів
2
:
2
Бероє
Ефле
4
:
0
Анортосіс
Дачія
2
:
1
Чорноморець
Утрехт
3
:
3
Діфферданж
Ботев Пловдив
2
:
0
Зриньскі
Сениця
0
:
1
Младость
Локомотива
2
:
3
Динамо Мінськ
Вікінгур
0
:
4
Петролул
Престатін Таун
0
:
3
Рієка
Ольборг
0
:
0
Діла
Широки Брієг
2
:
0
Іртиш
Вестманнаейяр
0
:
0
Црвена Звезда
Стандард
3
:
1
КР Рейк'явік
Гонвед
1
:
3
Войводина
Дебрецен
0
:
3
Стремсґодсет
Сент-Джонстон
1
:
1
Русенборг
Деррі Сіті
0
:
3
Трабзонспор
Лех
2
:
1
Хонка
Хіберніан
0
:
7
Мальме
Лінфілд
1
:
2
Ксанті
Сараєво
0
:
0
Кукесі
Кваліфікація. 1-ий раунд
1-й матч
Металург Скоп'є
0
:
1
Карабах
Сліма Вондерерс
1
:
1
Хазар-Ланкаран
Нарва-Транс
0
:
3
Ефле
Бала Таун
1
:
0
Левадія
Фуглафйордур
0
:
2
Лінфілд
Астана
0
:
1
Ботев Пловдив
Чіхура
0
:
0
Вадуц
Мілсамі
1
:
0
Дюделанж
Гандзасар
1
:
2
Актобе
Санта-Колома СО
1
:
3
Зриньскі
Селік Никшич
1
:
4
Гонвед
Тетекс
1
:
1
Пюнік
Кешла
1
:
1
Марієгамн
Круоя
0
:
3
Динамо Мінськ
Женесс Еш
2
:
0
ТПС
Хіберніанс ФК
1
:
4
Войводина
Флора
1
:
1
Кукесі
Судува
2
:
2
Турново
Торпедо Кутаїсі
0
:
3
Жиліна
Лачі
0
:
1
Діфферданж
Тирасполь
0
:
1
Сконто
Тромсе
1
:
2
Цельє
Рудар
1
:
0
Міка
Сараєво
1
:
0
Лібертас
Відеотон
2
:
1
Младость
Ейрбас Бротон
1
:
1
Вентспілс
Жальгіріс
2
:
2
Сент-Патрікс
Вікінгур
1
:
1
Інтер Турку
Левскі
0
:
0
Іртиш
Теута
3
:
1
Дачія
Престатін Таун
1
:
2
Металургс
Домжале
0
:
1
Астра
Крузейдерс
1
:
2
Русенборг
Дрогеда
0
:
0
Мальме
Ла Фіоріта
0
:
3
Валлетта
Брейдаблік
4
:
0
Санта-Колома ФК
КР Рейк'явік
0
:
0
Гленторан
Вестманнаейяр
1
:
1
ГБ Торсхавн
2-й матч
Міка
1
:
1
Рудар
ТПС
2
:
1
Женесс Еш
Діфферданж
2
:
1
Лачі
Лінфілд
3
:
0
Фуглафйордур
Іртиш
2
:
0
Левскі
Актобе
2
:
1
Гандзасар
Ефле
5
:
1
Нарва-Транс
Вентспілс
0
:
0
Ейрбас Бротон
Хазар-Ланкаран
1
:
0
Сліма Вондерерс
Пюнік
1
:
0
Тетекс
Младость
1
:
0
Відеотон
Санта-Колома ФК
0
:
0
Брейдаблік
Турново
2
:
2
Судува
Жиліна
3
:
3
Торпедо Кутаїсі
Валлетта
1
:
0
Ла Фіоріта
Динамо Мінськ
5
:
0
Круоя
Левадія
3
:
1
Бала Таун
Сконто
0
:
1
Тирасполь
Металургс
1
:
2
Престатін Таун
Інтер Турку
0
:
1
Вікінгур
Карабах
1
:
0
Металург Скоп'є
Дюделанж
0
:
0
Мілсамі
Зриньскі
1
:
0
Санта-Колома СО
Мальме
2
:
0
Дрогеда
Цельє
0
:
2
Тромсе
Русенборг
7
:
2
Крузейдерс
Вадуц
1
:
1
Чіхура
Марієгамн
0
:
2
Кешла
Дачія
2
:
0
Теута
Кукесі
0
:
0
Флора
Ботев Пловдив
5
:
0
Астана
ГБ Торсхавн
0
:
1
Вестманнаейяр
Астра
2
:
0
Домжале
Войводина
3
:
2
Хіберніанс ФК
Гленторан
0
:
3
КР Рейк'явік
Гонвед
9
:
0
Селік Никшич
Сент-Патрікс
1
:
2
Жальгіріс
Лібертас
1
:
2
Сараєво
Суперкубок УЄФА
Фінал
1-й матч
Реал Мадрид
2
:
0
Севілья
Ліга конференцій